پیاده سازی نقشه چرنوبیل در Minecraft توسط یکی از بازیکنان طی دوسال

پیاده سازی نقشه چرنوبیل در Minecraft توسط یکی از بازیکنان طی دوسال

طبق جدیدترین اخبار بازی، یکی از بازیکنان بازی محبوب MineCraft توانسته است که، نقشه چرنوبیل در Minecraft را پس از دو سال طراحی و آن ‌را بسازده.

Janisko با استفاده از جامعه بزرگ ماینکرفت و ابزار هایی که در دست داشت توانست که نقشه ی چرنوبیل را همانند دنیای واقعی در بازی Minecraft بسازد. وی توضیح داد که با استفاده از گوگل مپ و عکس هایی که در اینترنت موجود میباشد توانسته است که این نقشه را طی دو سال پیاده سازی کند که به نوبه ی خود کاری فوق العاده محصوب میشود.

همچنین وی در مصاحبه ای افزود که قرار است یک نقشه‌ی دیگری از بازی Stalker در ادامه‌ی نقشه چرنوبیل ایجاد کند. :

من قصد دارم در ادامه علاوه‌بر ناحیه اصلی چرنوبیل و سایر مناطق جنوبی آن، بخش بلاروسی آن را نیز در بازی طراحی کنم. ضمن اینکه مثلاً شهر Poliske که نقشه Dead City از بازی Stalker از آن الهام گرفته نیز در برنامه‌ها خواهد بود.

همچنین وی در ادامه از توضیحات خود افزود که :

برای ساخت این نقشه بزرگ سعی کردم بیشترین داده‌های ممکن را پردازش کنم که اکثراً از منابع اینترنتی مانند گوگل مپ و سایر مراجع مفید استخراج شده بود. البته واضح است که نمی‌توان تمام اطلاعات مورد نیاز را از اینترنت تأمین کرد؛ اما متأسفانه من به مسیر دیگری برای دسترسی به اطلاعات موثق دسترسی نداشتم. بنابراین بالاجبار باید برای طراحی برخی ساختمان‌ها یا قسمت‌های داخلی آن‌ها، خودم فکر می‌کردم.

نقشه چرنوبیل در Minecraft

در دنیای گیم، هیچ محدودیتی برای پیاده سازی افکار و ایده وجود ندارد و شما همواره با استفاده از تکنولوژی و دانشی که در اختیار دارید، میتوانید دنیای جدیدی و یا ایده های خود را در دنیای جذاب صنعت گیم پیاده سازی کرده و از آن لذت برده باشید. ما بر این باوریم که میتوان جهانی کامل همانند جهانی که در آن هستیم را در ماینکرفت پیاده سازی کنیم اما نیاز به وقت بیشتری است و قطعا این کار علنی میشود. حال شما میتوانید در اینجا نسخه ی اولیه این نقشه (چرنوبیل) را دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *