۱۹ گوشی هواوی اندروید ۱۰ را دریافت خواهند کرد | ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

۱۹ گوشی هواوی اندروید ۱۰ را دریافت خواهند کرد | ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

هواوی اندروید ۱۰ دو کلمه‌ای که کنار هم قرار دادن آن‌ها برای بسیاری از کاربران Huawei جذاب است. استفده کردن از اندروید ۱۰ برای کاربران گوشی بسیار مهم است. تا امروز بعنی ۱۳۹۸/۰۶/۱۸ Huawei تایید کرده است که ۱۹ گوشی خود را به اندروید ۱۰ تجهیز خواهد کرد. اما به احتمال زیاد این تعداد افزایش خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم. نگاهی کلی به این گوشی‌های Huawei که android 10 را تجربه خواهند کرد بیاندازیم.

 

هواوی اندروید ۱۰

تمام نسخه‌های سری P30 از Android 10 بهره خواهند برد

 

ارتش P30 ها در یک قاب

۱ – هواوی P30 Pro با طعم اندروید ۱۰

P30 Pro گوشی قدرتمند با پردازنده (HiSilicon Kirin 980 (7 nm که جدیدترین پردازنده‌ی Huawei به شمار میرود و ۸ گیگابایت رام. یکی دیگر از پرچمداران Huawei است. این گوشی با قیمتی بین ۹.۲۰۰.۰۰۰ تومان الی ۱۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان در بازار ایران عرضه میشود.

۲ – Huawei P30

نسخه‌ی دیگر سری P شرکت Huawei که تقریبا تمام مشخصاتش مانند P30 Pro است. هواوی همزمان هم P30 و هم P30 Pro را به Android 10 مجهز کرد. قیمت P30 در ایران مبلغی بین ۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان تا ۸.۹۰۰.۰۰۰ تومان است.

۳ – هواوی P30 lite با طعم اندروید ۱۰

نسخه Lite سری P30 یک مقدار نسبت به پدران خود ضعیف تر است. و یک گوشی میان رده به حساب می‎‌‌آید. این گوشی دارای پردازنده‌ی Hisilicon Kirin 710 است و از ۴ و ۶ گیگابایت رام بهره میبرد اما این باعث نشد که هواوی آن را به اندروید ۱۰ مجهز نکند. این گوشی قیمتی بین ۳.۲۰۰.۰۰۰ تومان تا ۳.۶۰۰.۰۰۰ تومان را در بازار ایران دارد.

 

تمام نسخه‌های سری Mate 20 هواوی اندروید ۱۰ را تجربه میکنند

 

هواوی اندروید 10

۴ – Huawei Mate 20 Pro

یکی ار پرچمداران بی چون و چرای هواوی یعنی Huawei Mate 20 Pro  اندروید ۱۰ را تجربه خواهد کرد. این گوشی یعنی Mate 20 pro با پردازنده HiSilicon Kirin 980 و ۸ گیگابایت رام باید به android Q مجهز میشد. و همینطور هم شد این گوشی یکی از برترین گوشی‌های جهان است. که اگر اندروید ۱۰ را دریافت نمیکرد یک رسوایی بزرگ برای Huawei به وجود می‌‎آورد. قیمت این گوشی در بازار ایران بین ۹.۶۰۰.۰۰۰ تومان تا ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان است. هواوی اعلام کرده است که Mate 20 pro هایی که بعد از ۳ سپتامبر ۲۰۱۹ تولید میشوند به android Q مجهز میشوند. همچنین کسانی که Mate 20 Pro را قبل از تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۱۹ خریداری کرده‌اند با یک آپدیت نرم افزاری Android 10 را به آنان هدیه خواهد داد.

۵ – Huawei Mate 20

نسخه‌یی که به نسبت نسخه‌ی Pro خود مقداری ضعیف تر است اما هنوز هم یک گوشی بالا رده محصوب میشود. Mate 20 در بازار ایران کمیاب است و دلیل اصلی این کمیاب بودن تفاوت نه چندان زیاد قیمت آن با نسخه‌ی Pro است. Mate 20 با قیمت ۹.۴۰۰.۰۰۰ الی ۹.۸۰۰.۰۰۰ در بازار ایران عرضه میشود اما همنطور که گفتیم بسیار کم یا یا حتی نایاب است!.

۶ – هواوی Porsche Design Mate 20 RS اندروید ۱۰ برای مایه‌داران

mate 20 که با طراحی پورشه ساخته شده است. قیمتی بالغ بر ۱۷۰۰ یورو دارد. اگر بگویم که در ایران با قیمت ۲۶.۰۰۰.۰۰۰ تومانی خود اگر بگویم که  نایاب است دروغ گفتم. اما بسیار کمیاب تر از آن چیزی است که فکرش را میکنید.

۷ – Huawei Mate 20 X و (Huawei Mate 20 X (5G

Mate 20 X و Mate 20 X 5G دو گوشی هستند با یک مشخصات و با یک تفاوت آن هم ۵G بودن نسخه جدیدتر آن است.  mate 20 x عملا یک گوشی بالارده معرفی شد. اما باید گفت نه میتوان آن را بالا رده دانست نه میان رده Mate 20 x این گوشی جایی بین بالارده‌ها و میان رده‌ها قرار دارد. و هواوی اندروید ۱۰ را به این گوشی هدیه داد. این گوشی در بازار ایران ۶.۲۰۰.۰۰۰ تومان تا ۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان دارد.

۸ – هواوی P20 و P20 Pro اندروید ۱۰ را تجربه کردند

 

P20 و P20 Pro در یک قاب

P20 Pro

P20 Pro یک گوشی بالارده به حساب می‌آید و از پردازنده‌ی Hisilicon Kirin 970/8 که یک پردازنده ۴ هسته‌ای با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز هست بهره میبرد. و دارای ۶ گیگابایت رام است. که از آن یک گوشی قدرمند ساخته اما این گوشی ته جدول بالارده‌ها قرار دارد. و در بازی بزرگان زیاد شرکت نمیکند. اما قدرتمند بوده و متواند تمام چیزهایی که یک شخص نیاز دارد را فراهم کند. قیمت این گوشی در بازار ایران قیمتی بین ۸.۸۰۰.۰۰۰ تومان تا ۹.۵۰۰.۰۰۰ تومان است.

P20

P20 از همان پردازنده‌ی P20 PRO بهره میبرد اما با ۴ گیگابایت رام و صفحه نمایش کوچک تر این گوشی ک میان رده در بالای جدول است. و برای استفاده شخصی بی تردید و بدون شک میتواند بهترین انتخاب باشد. این گوشی در ایران قیمتی بین ۵.۹۰۰.۰۰۰ تومان تا ۶.۴۰۰.۰۰۰ تومان دارد.

-هردو گوشی به صورت اپدیت نرم افزاری هواوی اندروید ۱۰ را دریافت خواهند کرد

۹ – Huawei Mate 10 Pro و Huawei Mate 10 

 

هواوی اندروید 10

 

هواوی اندروید ۱۰ را به Mate 10 و Mate 10 Pro بخشید تا کاربران قدیمی خود را نیز شاد کند. و آنان نیز از اندروید ۱۰ بهرمند شوند این دو گوشی قبلا بالا رده محصوب میشدند ولی امروز این دو گوشی میان رده هستند. ولی هنوز هم قدرتمند هستند و برای شرکت Huawei ارزشمند دلیل آن هم پر فروش بودن این دو محصول است. این دو گوشی هواوی اندروید ۱۰ را با آپدیت نرم افزاری دریافت خواهند کرد. قیمت گوشی Mate 10 در ایران ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان الی ۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان است و قیمت Mate 10 pro بین ۶.۴۰۰.۰۰۰ الی ۶.۸۰۰.۰۰۰ است. مطمعنا هواوی اندروید ۱۰ را برای این به این سری اضافه کرد تا فروش این دو نسخه را بیشتر و بیشتر کند.

تمام نسخه های سری P Smart که در ۲۰۱۹ ساخته شده اند. اندروید ۱۰ در خانه آن هارا میزند

 

۱۰ – Huawei P smart 2019

هواوی اندروید ۱۰ را از میان رده‌های خود دریغ نکرده است و بیشترین تعداد میان رده‌ها با اندروید ۱۰ را در اختیار دارد. برترین میان رده‌ی این لیست بلند به نظر من P Smart است. البته نسخه ۲۰۱۹ آن این میان رده قدرتمند ار پردازنده‌ی Hisilicon Kirin 710  بهره میبرد. دارای ۳ گیگابایت رام است که قدرت پردازش بسیار زیادی به این گوشی میدهد. حال چرا برترین میان رده ؟ دلیل اصلی آن قیمت این میان رده است در بازار ایران قیمت این میان رده بین ۲.۳۰۰.۰۰۰ تا ۲.۷۰۰.۰۰۰ تومان است که در شرایط امروز بازار موبایل ایران میتواند بهترین انتخاب باشد. هواوی اندروید ۱۰ را با آپدیت به این گوشی اضافه میکند.

۱۱ – Huawei P smart+ 2019

تمام چیزهایی که درمورد P smart گفتیم درمورد این گوشی نیز صدق میکند. اما این گوشی فقط مقدار خیلی کمی قدرتمند تر از P smart است. اما نه در پردازنده و رام بلکه در حافظه داخلی و دوربین ! که همین تغییرات کوچک ۶۰ یورو ناقابل به قیمت این گوشی اضافه کرده است ! قیمت این گوشی در ایران بین ۳.۲۰۰.۰۰۰ الی ۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان است . هواوی اندروید ۱۰ را با آپدیت به این گوشی اضافه میکند.

۱۲ – هواوی P Smart Z اندروید ۱۰ را ترجبه مبکند

یک میان رده‌ی دیگر با توانایی‌های یک بالارده P smart z یک گوشی فوق العاده با پردازنده‌ی Hisilicon Kirin 710F و ۴ گیگابایت را یک میان رده در قلب بالا رده‌هاست اما با قیمت یک میان رده ۲۶۰ یورو برای این میان رده قیمتی مناسب است البته این گوشی در بازار ایران با قیمتی بین ۴.۳۰۰.۰۰۰ الی ۴.۸۰۰.۰۰۰ عرضه میشود. و کمی کمیاب است.

سری Honor هواوی اندروید ۱۰ را در آغوش گرفت ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

 

هواوی اندروید 10

۱۳ – هواوی Honor 20 Pro 

پرچمدار سری honor یک بالارده‌ی جذاب و دوست داشتنی. که دارای پردازنده‌ی HiSilicon Kirin 980 و ۸ گیگابایت رام این گوشی دارای پردازنده‌ی گرافیکی Mali-G76 MP10 است. که از این گوشی یک بالارده‌ی قدرتمند ساخته است. اما نکته جالب درمورد این گوشی قیمت این گوشی است. هواوی همیشه و همیشه به داشتن قیمت پایین معروف بوده است. اما قیمت این گوشی فقط ۶۰۰ یورو است. هواوی اندروید ۱۰ را با یک آپدیت به Honor 20 Pro اضافه خواهد کرد.

۱۴ – هواوی اندروید ۱۰ را به  Honor 20 نیز هدیه میدهد

پدر Honor 20 Pro اما پدری که قدرت خود را به پسرش بخشیده است. Honor 20 نسبت به Honor 20 Pro مقداری ضعیف تر است. اما هنوز هم میتواند یک بالارده باشد. پردازنده مرکزی و پردازنده گرافیکی هر دو گوشی یکی است تنها تفاوت این دو گوشی در مقدار رام است. که در Honor 20 دو گیگابابت کمتر است. یعنی ۶ گیگابایت. قیمت این بالارده ۵۰۰ یورو است. هواوی اندروید ۱۰ را با یک آپدیت به Honor 20 اضافه خواهد کرد.

۱۵- honor 20 Lite هواوی اندروید ۱۰ را در اختیار میگیرد.

صف میان رده‌ی های هواوی که اندروید ۱۰ را در اختیار داند طولانی‌تر و طولانی‌تر میشود. این صف به قدری بزرگ شده است که هیچ رقیبی در این میدان برای هواوی دیده نمیشود.  Honor 20 Lite پرچمدار میان رده‌های هواوی است. که از پردازنده میان رده هواوی یعنی Hisilicon Kirin 710 بهره میبرد. و دارای ۴ گیگابایت رام میباشد. قیمت این پرچمدار میان رده ۲۶۰ یورو است. هواوی اندروید ۱۰ را با آپدیت نرم افزاری به این میان رده اضافه خواهد کرد.

۱۶ – هواوی Honor 10 

یک بالارده با قیمت‌‎های متفاوت که این گوشی را در اختیار همه با هر درآمدی قرار میدهد. این گوشی از پزدازنده Hisilicon Kirin 970 بهره میبرد. که پردازنده‌ی هواوی برای بالارده‌های خود است. اما چرا این گوشی قیمت‌های متفاوتی دارد؟ جواب این سوال مقدار رام‌های متفاوت برای این گوشی است یعنی ۸-۶-۴ گیگابایت. قیمت این گوشی بین ۱۶۰ تا ۲۶۰ یورو است. هواوی اندروید ۱۰ را با آپدیت نرم‌افزاری به دارندگان این گوشی هدیه میدهد.

۱۷ – هواوی اندروید ۱۰ را برای Honor 10 Lite نیز ارائه میکند

و دوباره یک میان رده‌ی دیگر از سمت هواوی Honor 10 Lite را میتوان یکی از پر طرفدار ترین‌های بازار ایران دانست. قیمت مناسب و قدرت زیار این گوشی را به یک گوشی رویایی تبدیل کرده است. هواوی اندروید ۱۰ را به این گوشی نیز با آپدیت نرم افزاری هدیه خواهد داد.

 

دوستان و همراهان گرامی این لیست روزانه چک شده و در صورت نیاز یا اعلام گوشی جدیدی از طرف هواوی برای اندروید ۱۰ بروزرسانی میشود.

 

 

نظرات ۱۸

 1. معین گفت:

  برای هواوی نوا ۳iهم اندروید ۱۰ میاد؟

 2. حسن گفت:

  سلام لیست نهایی نزاشتید… چن روز پیش گفتید فردا

  1. عرفان محمدیان گفت:

   دوست عزیز مطلب ایست نهایی چند روز پیش منتشر شد و هم اکنون در سایت قرار داره همچنین میتونید با استفاده از لینک زیر مطلب مورد نیاز خودتون رو مطالعه کنید

   https://www.bit.ly/2MQVvYd

   1. حسن گفت:

    مینویسه اتصال شما خصوصی نیس ناامن است باز نمیکنه لینک

 3. حسن گفت:

  سلام ببخشید میشه یه سایت بدید از هواوی انر ک نوشته باشه اندروید ۱۰ برا کدوم گوشی ها میاد ممنون میشم بزرگوار

  1. عرفان محمدیان گفت:

   دوست عزیز فردا لیست نهایی منتشر میشه. و ما همزمان با انشار به شما اطلاع میدیم از طریق ایمیلتون.

 4. اصغر گفت:

  سلام ممکن بفرمایید انر ۸ ایکس اندروید ۱۰ را دریافت میکنه یا نه؟

  1. عرفان محمدیان گفت:

   سلام بله دریافت میکنه دوست عزیز ( توسط هواوی تایید شده ). لیست نهایی گوشی های هواوی که اندروید ۱۰ را دریافت خواهند کرد فردا میتوانید روی همین مطلب ببنید

   1. حسن گفت:

    سلام اگه دریافت میکنه چرا نزاشتی پس

    1. عرفان محمدیان گفت:

     به دلیل این که فعلا لیست نهایی منتشر نشده

     1. حسن گفت:

      اواخر نوامبر عرضه میشه برا انر ۸ ایکس؟؟

     2. عرفان محمدیان گفت:

      فعلا تاریخ دقیقی اعلام نشده. اما چیزی که تایید شده اینه که انر ۸ ایکس صد در صد اندروید ۱۰ رو دریافت میکنه. کمپانی هواوی اعلام کرده که تا آخر اوکتبر لیست نهایی با تاریخ عرضه منتشر خواهد شد.

     3. حسن گفت:

      هنوز لیست نهایی نیومده؟؟

     4. عرفان محمدیان گفت:

      خیر دوست عزیز در سایت ای متفرقه لیست هایی منتشر شده اما لیست اصلی نیست فقط ۱۷ تا گوشی تایید شدن که اندروید ۱۰ رو دریافت خواهند کرد

     5. حسن گفت:

      میشه لینک رسمی انر و هوای برام بدی ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *