فضای مورد نیاز برای Ori and the Will of the Wisps مشحص شد

فضای مورد نیاز برای Ori and the Will of the Wisps مشحص شد

شخصیت زیبا و دوست داشتنی Ori دوباره برگشته است تا تجربه بسیار خوب و عالی دیگه‎‌ای از بازی در اختیارمون بزاره استدیو مون ( Moon Studios ) با نسخه قبلی این بازی یعنی Ori and the Blind Forest یک تجربه شگفت انگیز در اختیار کاربران خود قرار داد و حسی ماننده حس بازی Limbo را دوباره در گیمیرها زنده کرد. نسخه Ori and the Blind Forest به ۷.۵ گیگیابایت فضا نیاز داشت. اما فضای مورد نیاز Ori and the Will of the Wisps امروز مشخص شد.

طبق جدید ترین اخبار بازی این بازی در چند روز آینده یعنی در ۲۱ اسفند ۹۸ (۱۱ مارس ۲۰۲۰) در دسترس کاربران خود قرار خواهد گرفت. و اگر به صفحه این بازی در فروشگاه مایکروسافت سری بزنید خواهید دید که فضای مورد نیاز برای این بازی در این فروشگاه ۱۰ گیگابایت مشخص شده است و این یعنی شاهد بازی گسترده‌تر از نسخه قبلی یعنی Ori and the Blind Forest خواهیم بود.

مشخص شدن فضای مورد نیاز Ori and the Will of the Wisps چه چیزهایی به ما میگوید؟

به هر حال این بازی قبل از انتشار خود با نقدهای بسیار مثبتی رو به رو بوده است. و همچنین تجربه‌ای که نسخه قبلی یعنی Ori and the Blind Forest در اختیار کاربران قرار داده بود انتظارها را از این بازی بالاتر و بالاتر برده است. البته باید گفت که استدیو مون ( Moon Studios ) با تجربه‌ای که دارد میتواند این انتظارها را برآورده کند. و این که فضای مورد نیاز برای این بازی از نسخه قبلی یعنی Ori and the Blind Forest بیشتر از خود نشان دهنده این است که بازی از بسیاری از جهات گسترده تر شده است. به هر حال فقط باید چند روز دیگر منتظر باشیم تا این بازی جذاب را تجربه کنیم.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *