آموزش ساخت استیکر در تلگرام

آموزش ساخت استیکر در تلگرام

با آموزش ساخت استیکر در تلگرام میتوانید هر استیکری را به دلخواه خود درست کنید بدون داشتن دانش زیادی در این موضوع.

آموزش ساخت استیکر در تلگرام

قدم اول در برنامه تلگرام به ربات رسمی ساخت استیکر تلگرام وارد شوید ( آی‌دی ربات : @Stickers).

وقتی که وارد ربات شدید Start را زده و در متن نمایش داده شده گزینه ی newpack را بزنید ( برای ساختن بسته ی جدید).

آموزش ساخت استیکر در تلگرام

بعد از زدن ساختن بسته، از شما درخواست میشود که اسمی را برای پک استیکر بگذارید (دلخواه میتواند هرچیزی باشد) بعد از وارد کردن نام از شما میخواهد که عکس مورد نظر را با اندازه ( ۵۱۲p * 512p) به صورت فایل ارسال کنید.

حال بعد از ارسال عکس به صورت فایل از شما میخواهد که اموجی ( شکلک ) هایی را برای استیکر انتخاب کنید (برای ارسال استیکر این شکلک ها لازم است و انتخاب آن به دلخواه میباشد). بعد از ارسال شکلک ها مشاهده میکنید که ربات به شما میگوید که پک شما دارای یک استیکر است و برای دریافت آن بر روی Publish کلیک کنید.

بعد از انتخاب Publish متنی برای شما نمایش داده میشود و از شما میخواهد که آیکنی را برای پک استیکر خود انتخاب کنید (توجه داشته باشید که باید اندازه آیکن باید ۱۰۰ پکسل در ۱۰۰ پیکسل باشد . باید اضافه کرد که اجباری برای انجام این بخش نیست و میتوانید با زدن Skip  این بخش را رد کنید. بعد از فرستادن Skip یا آیکن به شما میگوید که یک اسم میانبر برای استیکر خود انتخاب کنید (به دلخواه) .

آموزش ساخت استیکر در تلگرام

بعد از انتخاب نام میانبر، به شما لینکی داده میشود و با زدن بر روی بر روی لینک میتوانید آنرا به استیکر های خود اضافه کنید ( تبریک پک استیکر شما به همین سادگی ساخته شد).

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *