ساخت هتل های گیمینگ توسط آتاری بهشتی برای گیمرها

ساخت هتل های گیمینگ توسط آتاری بهشتی برای گیمرها

کمپانی Atari که در چند دهه ی گذشته از صنعت کنسول سازی کناره کشی کرد، خواست جای خالی خود را در صنعت هتل سازی البته نه هتل های عادی بلکه هتلی برای گیمر ها پرکند. هتل گیمینگ آتاری قرار است در کشور آمریکا هشت هتل در هفت شهر این کشور احداث شود .

آتاری با ساخت هتل ها قصد دارد قشر گیمر هارا به اقامت در این هتل در بیاورد . این کمپانی ژاپنی با همکاری دو شرکت تجاری True North و GSD میخواهند در هفت شهر آمریکا یعنی در شهر های (لاس وگاس، دنور، شیکاگو، سانفرانسیسکو، سیاتل، سن خوزه، آستین ) مورد احداث قرار گیرد . افرادی که در این هتل ها اقامت میکنند از سیستم پذیرایی و امکانات زیادی بهره میبرند .

امکانات هتل گیمینگ آتاری

این هتل برای تمامی گیمر ها بهینه سازی شده است . کسانی که در این هتل اقامت دارند میتوانند از بخش بازی AR , VR استفاده کنند. از دیگر امکانات های هتل گیمینگ آتاری میتوان به سالن های بزرگ و حرفه ای برای برگذاری مسابقات اشاره کرد که در این بخش لیگ و مسابقات ورزش های الکترونیکی برگذار میشود . از دیگر امکانات های رفاهی این هتل میتوان به سالن های ورزشی، رستوران، سالن جلسه، بار و مکان های تجمعی نام برد که با اقامت در این هتل ها میتوانید نهایت لذت و آرامش را (البته برای گیمر ها) تجربه کرد .

اگر به قرارداد آتاری نگاهی داشته باشیم میتوان گفت که کمپانی آتاری نقشی در طراحی هتل و امکانات های جالب آن ندارد . ولی طبق اخرین اخبار گمان میرود که ۵درصد از درامد هر هتل را به خود اختاص دهد . آتاری برای احداث اقامتگاه گیمرها مبلغ ۶۰۰ هزرا دلار را به عنوان پیش پرداخت دریافت کرده است . اما طبق گفته های معمار ارشد کنسول CVS شش ماه است که حقوقی دریافت نکرده  و این خود میتوان خبری نگران کننده ای برای ساخت هتل های گیمینگ باشد .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *