شایعه انتشار Horizon Zero Dawn برای PC

شایعه انتشار Horizon Zero Dawn برای PC

بر اساس گفته های یک یوتیوبر معروف احتمال انتشار بازی Horizon Zero Dawn در سال آینده میلادی برای کاربران پی سی شایعه شده است . امروز طبق شایعات موجود بازی هورایزن زیرو داون که یک بازی انحصاری برا پتلفرم پی اس ۴ است در سال ۲۰۲۰ برای سیستم عامل ویندوز انشار میشود . شاید این خبر خوشحال کننده باشد . اما هنوز به صورت رسمی تایید نشده است .

این اخبار توسط یک یوتیوبر روسیه ای به نام  آنتون لاگوینوف برگرفته شده است . و همچنین ادعا دارد که در اوایل سال ۲۰۲۰ (شاید در بهمن ماه ) این بازی برای پی سی ارائه میشود . شایعات این یوتیوبر میتوان گفت تا حدی حقیقت داره چون بر اساس گفته های خود قبل از تایید شدن انتشار بازی Death Stranding  برای سیستم عامل ویندوز خبر از انشار آن را اعلام کرده بود . همچنین انتظار میرود که این شایعه همانند حرف های گذشته او  به واقعیت تبدیل شود .

همچنین از وی به این صورت نقل میشود :

می‌خواهم به همه‌ی کسانی که در ابتدای سال جاری خبر از عرضه‌ی Death Stranding برای رایانه‌های شخصی دادم، این خبر را بدهم که بازی Horizon: Zero Dawn در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی برروی این پلتفرم منتشر می‌شود. خبر رسمی آن به‌زودی اعلام خواهد شد.

من با توسعه‌دهندگان مختلفی که در حال کار برروی یک عنوان جدید برای کنسول پلی‌استیشن ۵ هستند، صحبت کرده‌ام. آن‌ها به من گفته‌اند که شرکت سونی هشدار داده است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را در ذهن داشته باشید.

همچنین طبق شایعات اخیر کمپانی گوریلا گیمز در حال کار کردن بر روی نسخه دوم بازی Horizon Zero Dawn برای پتلفرم PS5 است و امکان دارد قبل از انتشار نسخه دوم این بازی ، نسخه ی اول آن برای PC انتشار شود . اما مشکل در اینجا است که خبر لاگوینوف در باره بازی هورایزن زیرو داون این است هیچکدام از بازی های کمپانی سونی برا پی سی منتشر نشده است .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *