بازی Half-Life: Alyx شروعی دوباره برای مجموعه Half-Life خواهد بود

بازی Half-Life: Alyx شروعی دوباره برای مجموعه Half-Life خواهد بود

ولو که از سال ۲۰۰۷ که آخرین نسخه سری بازی های Half-life را یعنی ۲ Half-Life 2 episodes را منتشر کرد. دیگر به رشد این مجموعه را کنار گذاشت. و تقریبا ۱۳ سال است که شاهد نسخه جدیدی از این بازی نیستیم تا این که ولو (Valve) بازی Half-Life: Alyx را معرفی کرد. اما ولو در این بار بسیار سکوت کرده بود و هیچ نظری در این باره نمیداد تا این که اعلام کرد که انتشار Half-Life: Alyx شروع مجدد مجموعه Half-Life خواهد شد.

اما ولو در مورد شروع مجدد مجموعه Half-Life اینطور نظر داد :

مجموعه Half-Life برای ما بسیار ارزشمند و پرمعنی است و ما بسیار علاقه‌مند هستیم که دوباره شخصیت‌ها، مکانیزم‌ها و المان‌های این بازی را مقابل خود مشاهده کنیم. در حال حاضر افرادی در تیم توسعه بازی Half-Life: Alyx حضور دارند که از زمان ساخت بازی Half-Life 2 کنار ما حضور داشته‌اند و چه بسا برخی از آن‌ها در ساخت نسخه اول بازی یعنی Half-Life نیز مشارکت داشته‌اند و هنوز کنار ما هستند. تعدادی زیادی نیز وجود دارند که بازی Half-Life: Alyx برای آن‌ها اولین پروژه است و البته امیدوارند که این نسخه از بازی آخرین ساخته‌ی این مجموعه نباشد. ما می‌توانیم بگوییم که ساخت بازی Half-Life: Alyx را به‌عنوان شروع مجدد مجموعه Half-Life درنظر می‌گیریم، نه به‌ عنوان پایانی برای آن!

این درحالی است. که valve درمورد انتشار Half-life 3 سکوت کرده بود و هیچ نظری در این باره نمیداد و همیشه اعلام میکرد که ما تمام تمرکز خود را بر روی عناوینی که به محبوبیت همیشگی رسیده‌اند گذاشته‌ایم ( منظور بازی‌هایی ماننده DOTA2 و CSGO) است که میتوان گفت جز محبوب‌ترین‌ها در جهان هستند. و حرفی درمورد شروع مجدد مجموعه Half-Life نمیزد.

شروع مجدد مجموعه Half-Life

ولو ایگونه ادامه داد :

بازی Half-Life: Alyx یک نسخه کامل و مجزا در مجموعه Half-Life محسوب می‌شود که دارای محتوای کاملا جدید و مختص‌به‌خود است و همچنین از یک خط داستانی روایت‌محور و مهم بهره‌ می‌برد که به‌نوعی می‌تواند داستان کلی مجموعه را نیز به جلو هدایت کند. به‌زبان ساده‌تر، داستان این بازی یک بخش حیاتی از داستان اصلی را روایت می‌کند و باعث جلو رفتن آن می‌شود. و شروع مجدد مجموعه Half-Life با این بازی اتفاق خواهد افتاد

به هر حال باید منتظر ماند و دید ولو در پیش بردن مجموعه‌های بزرگ همیشه موفق بوده است ماننده مجموعه counter strike و همچنین در گذشته مجموعه Half- life و شروع مجدد این مجموعه میتواند بسیار امیدوار کننده باشد.

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *