عنوان محبوب GTA V در EpicGames رایگان شد

عنوان محبوب GTA V در EpicGames رایگان شد

طبق اخرین اخبار بازی، چند شایعه در مورد رایگان شدن GTA V در فضای اینترنت پخش شد . و باید اضافه کرد که این شایعه در تاریخ ۱۴ مه ۲۰۲۰ ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه پایان یافت و به واقعیت تبدیل شد . هم اکنون شما میتوانید این عنوان را در اپیک گیم به صورت رایگان به مدت یک هفته به حساب خود اضافه کرده و برای همیشه در حساب خود داشته باشید.

این نسخه از بازی در فروشگاه Epicgames شامل بخش کمپین تک نفره و بخش چند نفره آن ( GTA Online) میباشد که برای رفع اشکال های این بازی به طور منظم به صورت هفتگی آپدیت هایی برای بازی منتشر میشود(به منظور بهبود بازی).

رایگان شدن GTA V در Store EpicGames

این عنوان اخیرا در XBOX Game Pass  موجود بود ولی جدیدا شاهکار جدید Rockstar یعنی Red Dead Redemption 2  جای این بازی را گرفت . بنابراین خبر هایی مبنی بر این که Los Santos برای همه بار دیگر رایگان میشود منتشر شده ( البته این عنوان برای دارندگان رایانه های شخصی منتشر میشود و میتوانند بازی GTA V را اجرا کنند) قطعا این میتواند یک خوشامد گویی برای کاربران جدید به EpicGames باشد.

رایگان شدن GTA V میتواند یک خبری باشد برای توسعه دادن GTA 6 که احتمالا در مراحل اولیه ساخت و توسعه اولیه خود باشد. و همچنین احتمال دارد که GTA VI همراه با کنسول های نسل نهم منتشر شود.(در آینده ای نزدیک باید امیدوارد بود).

باید اضافه کرد که هنوز بازی در فروشگاه های دیگر برای فروش در دسترس قرار دارد و شما میتوانید فقط در مدت محدودی این بازی را به حساب خود اضافه کنید تا تاریخ ۲۱ مه. پس عجله کنید (دروازه های لوس سانتوس برای شما همیشه باز نخواهد بود). اما باید تکرار کرد که اگر شما رایگان شدن این عنوان مشکلی ندارید باید هر هفته بروزرسانی های منتشر شده را انجام دهید.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *