گریمز پیشینه داستان شخصیت خود را در سایبرپانک ۲۰۷۷ فاش کرد

گریمز پیشینه داستان شخصیت خود را در سایبرپانک ۲۰۷۷ فاش کرد

سایبرپانک ۲۰۷۷ ( Cyberpunk 2077 ) عنوان جنجالی CD Projekt RED که در ۲۷ شهریور ماه سال ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد. هر روز با خبری روی تیتر تمامی وبسایت‌های فعال در زمینه گیمینگ است. امروز هم Grimes این موزیسین کانادایی با فاش کردن پیشینه داستان شخصیت گریمز در Cyberpunk 2077 در یک جریان زنده خبر ساز شد. این اتفاق زمانی اتفاق افتاد که یک کاربر درمورد پیشینه شخصیتش در این بازی سوال کرد و وی این گونه جواب این کاربر را در رددیت داد :

گریمز فاش کرد که صدای خود را به لیزی ویزی قرض داده است و فکر می کند بازی خوبی خواهد بود. او خودش این بازی را انجام نداده ، اما این شانس را داشت که گیم پلی ساعتی شخص دیگری را ببیند. وی در ادامه با بیان اینکه شخصیت وی در جریان  بازی در یک ستاره پاپ است که خودکشی خود را روی صحنه انجام داد ، فاش کرد. پس از آن ، یک مداخله سریع پزشکی انجام می شود ، که تمام بدن او را با سایبرنتیک جایگزین می کند در حالی که بدن وی یک ساعت پس از مرگ وی است. او نمایش خود را به عنوان سایبورگ تمام می کند.

پیشینه داستان شخصیت گریمز در Cyberpunk 2077 بد یا خوب ؟

بنابراین به نظر می رسد پیشینه داستان شخصیت گریمز در Cyberpunk 2077 داستانی بسیار غم انگیز است. همچنین در طول The Game Awards 2019 ، همچنین مشخص شد که گریمس را می توان در موسیقی متن Cyberpunk 2077 به همراه تعداد انگشت شماری از دیگر هنرمندان یافت. به هر جال این عنوان با خبرهایی که از خد برای کاربران منتشر میکند مارا بیشتر و بیشتر جذب خود میکند و میتوان گفت صبور بودن را کمی سخت‌تر میکند

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *