بروزرسانی بزرگ فصل چهار Warzone و اضافه شدن حالت ۲۰۰ نفره به بازی

بروزرسانی بزرگ فصل چهار Warzone و اضافه شدن حالت ۲۰۰ نفره به بازی

طبق جدیدترین اخبار بازی، بروزرسانی بزرگ فصل چهار Warzone منتشر شده است که حالات های مختلف و تغییرات جالبی بر روی بازی اعمال شده است.

امروز روز بزرگی برای Call of Duty: Modern Warfare و بازی Battle royale Warzone است ، زیرا Infinity Ward به روزرسانی  بزرگ Season 4 Reloaded (فصل چهار) را منتشر کرده است. این بروزرسانی بزرگ اکنون در PS4 ، Xbox One و PC در دسترس قرار دارد.

این یکی دیگر از به روزرسانی های غول پیکر است که برای کسانی که نسخه کامل Modern Warfare را دارند منتشر شده است. برای کسانی که بازی اصلی را دارند مقدار ۲۲-۳۶ گیگابایت حجم آپدیت خواهد بود. بازیکنان کنسول باید علاوه بر بروزرسانی اول باید بروزرسانی دوم را که حجمی حدود ۳.۵ گیگابایت را دارد دریافت کنند. همچنین کسانی که Warzone را رایگان دریافت کرده اند،حجم بروزرسانی آنها چیزی حدود ۲۲-۳۰ گیگابایت را دریافت میکنند.

بروزرسانی بزرگ فصل چهار Warzone

در حالی که در قسمت های پایانی دانلود بروزرسانی هستید، می توانید یادداشت های پچ کامل فصل ۴ Reloaded را ببینید.یک حالت جدید به بخش BR Quads در Warzone با زمان محدود اضافه شده است که میتواند حداکثر ۲۰۰ بازیکن را در نقشه بازی جای دهد. این بروزرسانی همچنین یک حالت جدید Juggernaut Royale را معرفی کرده و تغییراتی را در بخش های اسلحه داده است.

در بروزرسانی Season 4 Reloaded یک سلاح جدید به نام Rytec AMR را به همراه نقشه چند نفره به نام Cheshire Park اضافه شده است. همچنین یک اپراتور جدید، با نام Roze نیز معرفی شده است که اکنون در بازی میتوانید آنرا انتخاب کنید.

انظار داریم که این بروزرسانی های بزرگ باعث جذب بازیکنان بیشتری باشد و infinity Ward بتواند امکانات بیشتری را به بازی اضافه کند.

بیتشر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *