ساخت کتاب کمیک God of War: Fallen God

ساخت کتاب کمیک God of War: Fallen God

طبق آخرین اخبار بازی، کتاب کمیک God of War: Fallen God در تاریخ ۴ تیر ۹۹ اولین نسخه ی این کتاب منتشر میشود .

بیشتر گیمر ها این سوال را دارند که در نسخه ی سوم بازی خدای جنگ که کریتوس در سرزمین های یونان مشغول جنگ و پرسه زدن بود بعد از انتشار نسخه ی چهارم این بازی در سال ۲۰۱۸ چطور سر در سرزمین های اسکاندیناوی در آورد و این شخصیت محبوب در مابین انتشار این دو نسخه ی بازی چه بلایی سرش آمد و چگونه به زمین های شمالی اسکاندیناوی سفر کرده است. حال شرکت Dark Horse خبر هایی در این خصوص برای طرفدار های این بازی دارد.

طبق گفته های Dark Horse کتاب کمیک God of War: Fallen God در مورد تاریخ و سرگذشت کریتوس در مابین God of War 3  و God of War 4 روایت شده است. این کتاب توسط آقای کریس رابرتسون نوشته و تونی پارکر وضیفه ی کشیدن تصاویر این کتاب را بر عهده دارد در ادامه توضیحات مختصری در مورد کتاب منتشر شده است که بدین صورت است :

توضیحات مختصر در مورد کتاب کمیک God of War: Fallen God

مجموعه God of War: Fallen God زندگی کریتوس را پس از شکست دادن زئوس و پشت سر گذاشتن آتنا روایت می‌کند؛ زمانی که وی به این باور رسیده که آزاد شده است و از این‌رو، راهی سفری به بیابان‌ها می‌شود تا مدتی از خانه و سرزمین خود دور باشد تا بتواند حس خشم و گناهی را که مدت‌ها به‌دنبال وی بوده است، پیدا کند. خشم کریتوس در مقابل حریفی که به‌نظر غیرقابل شکست می‌آمد؛ خودِ او. اما نبرد در مقابل خود غیرممکن و بدون پیروزی خواهد بود و بیشتر شبیه به دیوانگی است

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *