بازی Ghostwrie : Tokyo در E3 2020 و ارتباط این گیم با Doom Eternal

بازی Ghostwrie : Tokyo در E3 2020 و ارتباط این گیم با Doom Eternal

طبق اخرین اخبار بازی، پیت هاینز اعلام کرد که بازی Ghostwrie : Tokyo در E3 2020 حضور دارد و همچنین اشاره کرد که این بازی با Doom Eternal باهم ارتباط دارند .

از مهمترین اتفاق هایی که در E3 2019 شاهد آن بودیم، معرفی بازی Ghostwrie : Tokyo بود که این گیم در کمپانی بازی سازی Tango Gameworks و زیر نظر شینجی میکامی ساخته شده است . این بازی توانست با گیم‌پلی بی‌نظیر و جذاب، نظرات زیادی را به خود جذب کرده و در بین گیمر ها محبوب شود. پیت‌ هاینز معاون ارشد بازاریابی بتسدا در بیانه ای اعلام کرد بازی Ghostwrite : Tokyo در E3 2020 حظور دارد .

هاینز در میان صحبت هایش اشاره به ارتباط بین این اثر و Doom Eternal کرده است و اینگونه از ایشان نقل میشود :

من فعلا نمی‌خواهم هیچ چیزی بگویم اما میان دووم ایترنال و گوست‌وایر توکیو یک ارتباط موازی وجود دارد که در زمان نمایش بازی آن را توضیح خواهم داد. خیلی مشتاقم بدانم که آیا این موضوع را تا به‌ امروز تشخیص داده‌ بودید یا نه؟! وقتی بازی نمایش داده شد من آن را توضیح خواهم داد. مطمئنم که به زودی درمورد این ارتباط خاص و موازی صحبت خواهیم کرد.

ارتباط این دوبازی باهم میتواند نکته ای جالب باشد که هاینز به این موضوع اشاره کرده. هنوز اطلاعات زیادری در مورد ارتباط این دو بازی منتشر نشده است و باید منتظر ماند که درآینده چه اتفافاتی برای این دو دبازی رخ میدهد. بازی Doom Eternal در تاریخ ۱ فروردین ۹۹ در دسترس عموم قرار میگیرد و با توجه به رویداد E3 2020 امیدواریم بازی Ghostwrie Tokyo  هرچه زودتر معرفی شود .

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *