دریافت رایگان Witcher 3 در برنامه GOG (از طریق لینک به اکانت کنسول)

دریافت رایگان Witcher 3 در برنامه GOG (از طریق لینک به اکانت کنسول)

طبق جدید ترین اخبار بازی، خبری مبتنی بر دریافت رایگان Witcher 3 منتشر شده است.(البته باید گفت که فقط برای دارندگان نسخه اصلی بر روی کنسول). اگر شما بر روی XBOX ONE و یا PS4 بازی Witcher 3 را دارید در اینجا میتوانید نحوه دریافت رایگان این بازی را برای کاربران رایانه های شخصی را مشاهده نمایید.

اگر مالک Witcher 3 در کنسول های نسل هشتمی هستید و میخواهید این بازی را بصورت رایگان بر روی رایانه های شخصی تجربه کنید. اکنون میتوانید بدون هزینه اضافی این کار را انجام دهید. باید گفت که اگر این بازی را قبلا برای رایانه های شخصی بر روی (Epic Games و Steam و Origin) خریداری کرده اید، میتوانید آن را به دوستان خود که به این بازی نیاز دارند هدیه دهید. این پیشنهاد تا تاریخ ۲۳ ژوئن فعال میباشد.

دریافت رایگان Witcher 3 در برنامه GOG

بسته به میزان آشنایی که با GOG دارید میتوانید چند حلقه برای دریافت نسخه‌ی رایانه های شخصی Witcher داشته باشید. اگر شما کاربر GOG Galaxy نیستید میتوانید در این قسمت آنرا دانلود کرده و در این لینک حساب کاربری خود را بسازید.

برای دریافت این بازی باید در برنامه GOG به بخش Setting رفته و بعد Add games & friends انتخاب کنید و بعد به بخش Connect platforms رجوع کرده و حساب های (Xbox Live ، PlayStation Network ، Steam ، Origin و / یا Epic Games) را به این برنامه اتصال دهید. سپس با این کار میوانید Librely اکانت خود را بر روی این نرم افزار مشاهده کنید و بعد از این میتوانید بازی Witcher 3 را به کتاب خانه GOG اضافه و بلافاصله بازی را بارگیری و یا به کسی دیگری هدیه دهید.

متاسفانه باید گفت که این بازی برای سوئیچ قابل اجرا نمیباشد. باید اضافه کرد که بازی دانلود شده بر روی GOG همان نسخه ای است که بر روی کنسول های نسل هشتم خود وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *