دریافت رایگان بازی Assassins Creed origins به مدت ۲ روز (۱۹ تا ۲۱ ژوئن)

دریافت رایگان بازی Assassins Creed origins به مدت ۲ روز (۱۹ تا ۲۱ ژوئن)

طبق جدید ترین اخبار بازی، میتوانید برای دریافت رایگان بازی Assassins Creed origins در این آخر هفته اقدام نمایید. ( میتوانید این بازی را اکنون دانلود کرده و بلافاصله بعد از رایگان شدن آنرا تجربه کنید).

بازی رایگان این هفته شما دعوت به سفر مصر باستان میکند. شما میتوانید در روز جمعه ۱۹ ژوئن تا ۲۱ ژوئن Assassin’s Creed Origins از طریق Ubisoft برای رایانه های شخصی دانلود و آنرا اجرا کنید.همچنین میتوانید بازی را از الان دانلود کرده تا به محض رایگان شدن بتوانید آنرا بازی کنید.

هنگامی که Origins در سال ۲۰۱۷ منتشر شد (برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایان های شخصی) ، عناصر RPG را به فرمول این بازی اضافه کرد و باید گفت که بازی هایی همانند odyssey و Valhalla از سیستم غارت و مهارت های پارکور بازی این بازی استفاده کرده اند.

دریافت رایگان بازی Assassins Creed origins

این بازی به عنوان یکی از بهترین قسمت های Assassin’s Creed نام برده میشود که دارای، گرافیک بالا و گیم پلی جذاب میباشد. ما این بازی را در بهترین قسمت های سری Assassins Creed قرار داده ایم. که واقعا شایسته این لقب (تا زمانی که نسخه ی جایگزینی منتشر شود) میباشد.

به هر حال این بازی میتواند بهانه ای برای سفر به گذشته باشد.شما میتوانید به گذشته برگشته و تاریخ مصر باستان را مرور کنید. با توجه به این که همه‌‎ی ما در وضعیتی همگانی گیر کرده ایم قطعا رایگان شدن این بازی میتواند پیشنهاد خوبی برای ما باشد پس میتوان نهایت لذت را از این بازی برده باشیم. باید اضافه کرد در این شرایط همه گیر شدن ویروس کرونا کمپانی های زیادی دست به انتشار رایگان بسیاری از عناوین بزرگ کرده اند تا بتوانند به نحوی از شیوع این ویروس جلوگیری کنند.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *