رویداد بزرگ توسعه دهنده‌های بازی (GDC 2020) به تابستان موکول شد

رویداد بزرگ توسعه دهنده‌های بازی (GDC 2020) به تابستان موکول شد

رویداد GDC 2020 زیر سایه سنگین خبرهای ویروس کرونا (covid-19) دفن شده بود. و بسیاری از کمپانی‌های بزرگ در صنعت بازی‌های رایانه‌ای از شرکت در این رویداد به دلیل شیوع ویروس کرونا و برای این که جان کارمندان و همچنین طرفداران خود را از این ویروس در امان نگه دارند از شرکت در این رویداد انصراف دادند. و بسیاری اعتقاد داشتند که به دلیل این که بسیاری از بزرگان این صنعت از شرکت در این رویداد انصراف دادند این رویداد نیز باید به زمان دیگری موکول شود تا این که برگزارکننده‌های این رویداد اعلام کردند که GDC 2020 به تابستان موکول شد.

GDC 2020 به تابستان موکول شد را از زبان برگزارکننده‌ها بخوانید :

پس از مشورت با شرکایمان در صنعت بازی‌های ویدئویی، تصمیم گرفتیم این رویداد را که پیش‌تر قرار بود در ماه مارس برگزار شود، به تعویق بیاندازیم. ما در سال گذشته برنامه‌های مختلفی را برای برگزاری آن انجام دادیم. از این که نمی‌توانیم در این زمان میزبان شما باشیم، ناراحت و ناامید هستیم.

ما می‌خواهیم از همه مشتریان و شرکای خود بخاطر پشتیبانی، بحث و گفتگوی آزاد و دلگرمی‌ها تشکر کنیم. همانطور که همه به ما  یادآوری کرده‌اند ، وقتی گروه‌های مختلفی جمع می‌شوند و به GDC  می‌پیوندند، اتفاقات عالی رخ می‌دهد. به همین دلیل ، ما قصد داریم در اواخر تابستان میزبان یک رویداد GDC باشیم. ما برای نهایی کردن جزئیات با شرکای خود همکاری خواهیم کرد و اطلاعات بیشتری را در مورد برنامه ها در هفته‌های آینده به اشتراک خواهیم گذاشت.

به نظر میرسد که تصمیم بر این که GDC 2020 به تابستان موکول شد. تصمیم درستی بود زیرا بدون کمپانی‌های بزرگی ماننده Microsoft و همچنین Unity و … برگزار کردن این رویداد زیاد جالب نبود و قطعا مورد توجه قرار نمی‌گرفت. به هر حال باید منتظر تاریخ جدید برگزاری GDC باشیم.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *