معرفی تخت گیمینگ شرکت ژاپنی Bauhutte برای گیمرها

معرفی تخت گیمینگ شرکت ژاپنی Bauhutte برای گیمرها

طبق اخرین اخبار مربوط به بازی، یک کمپانی ژاپنی به اسم Bauhutte توانسته است تخت گیمینگ را معرفی کند . که تمامی نیاز های یک گیمر را در هنگام بازی برطرف میکند. هرکسی برای بازی کردن به شرایطی خاصی همچون یک میز و یک صندلی خوب نیاز دارد که بتواند در هنگام بازی کردن دچار خستگی نشود .بیشتر افراد دوست دارند بر روی کاناپه ای لم داده و مشغول بازی کردن شوند و یا بسیاری دوست دارند بر روی صندلی نشسته و بازی کنند . در این خصوص یک شرکت ژاپنی تخت گیمینگ را طراحی کرده است که همه ی نیاز ها و زمینه ی بازی کردن بدون خستگی ناپذیر را برای گیمر ها فراهم کرده است .

این تخت برای گیمرهایی طراحی شده است که میخواهند هنگامی که از خواب بیدار میشوند سراغ گیم بروند و مشغول بازی کردن شوند . حال کارایی این تخت بدین شکل میباشد که فرد هنگامی که از خواب بیدار شود مانیتور و یا تبلت آن روبه روی آن است و میتواند بلافاصله سیستم را روشن کرده و بازی کند و همچنین با امکاناتی که دارد دیگر نیاز نیست برای خوردن تنقلات خود را اذیت کند میتواند در سمت چپ خود ار طبقه هایی که در کنار تخت وجود دارد تنقلات را در آنجا بگذارد و مشغول خوردن شود .

همچنین وبسایت رسمی Bauhutte در مورد تخت گیمینگ این گونه گفته است :

من هر روز از خواب بلند می‌شوم و از تختم به سمت میز خود حرکت می‌کنم. چرا این کار اینقدر پیچیده است؟ میز گیمینگ این مشکل را حل کرده است. به محض این‌که خواب بیدار می‌شوید، می‌توانید به تماشای انیمیشن یا به انجام بازی ویدیویی مورد علاقه خود بپردازید و پس از آن به راحتی دوباره به خواب بروید. 

باز با این حال باید گفت که این تخت یک سبک از زندگی ناسالم است و میتواند عواقبی بدی را با خود به همراه داشته باشد .

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *