تاکید CD Project Red بر روی تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077

تاکید CD Project Red بر روی تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی بازی سازی CD Project Red تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 در ماه سپتامبر اعلام کرده و بر روی این موضوع تاکید دارد.

در یک دو ماه گذشته شاهد تاخیر منتشر شدن بیشتری از بازی ها به دلیل شیوع ویروس کرونا بوده ایم . بازی های بزرگی به دلیل این ویروس انتشار آن اها به تاریخ دیگری موکول شده و این باعث ناراحتی بازی‌بازان میباشد. اما این مدت به نظر میرسد تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 در همان تاریخی است که قبلا مشخص کرده است و طبق گفته های  این عنوان در تاری ماه سپتامبر ۲۰۲۰ در دسترس قرار میگیرد و قصد دارد به هر نحوی این عنوان را در تاریخ اعلام شده منتشر کند.

رئیس کمپانی سی‌دی‌پراجکت‌رد آدام کیچینسکی همراه با انتشار اطلاعات مالی استودیو اطلاعات دیگر را منتشر کرده است که بدین صورت میباشد :

سخن های آدام کیچینسکی در مورد تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 و مشکلات اخیر :

ما از اواسط ماه مارس از درون منازل خود در حال کار روی بازی هستیم و سعی می‌کنیم همه‌چیز را به‌خوبی پیش ببریم. به‌طوری‌که اهداف استودیو برای انتشار سایبرپانک ۲۰۷۷ در ماه سپتامبر همچنان سر جای خود قرار دارد و تغییری نکرده است.

انگیزه و اشتیاق زیادی برای رسیدن به این هدف داریم و به وسایل و ابزار موردنیاز برای این کار هم دسترسی داریم. از طرف دیگر استراتژی‌های بلندمدت سی‌دی‌پراجکت‌رد به‌گونه‌ای بوده که استودیو توانسته است در این سال‌ها از بدهکار شدن دوری کند و به‌علت دسترسی به منابع مالی کافی، برای زمان‌های سخت و دشواری مثل این روزها آمادگی لازم را داریم.

عنوان بازی سایبرپانک در ۱۷ سپتامبربرای پلتفرم های PC , PS4 , XBOX ONE منتشر خواهد شد .

بیشتر بخوانید :

 

 

 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *