بازی Falconeer برای Xbox one و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه ثابت در رزلوشن ۴k

بازی Falconeer برای Xbox one و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه ثابت در رزلوشن ۴k

طبق اخرین اخبار بازی، و بر اساس گفته های سازنده بازی falconeer برای xbox one نرخ فریم بر ثانیه این بازی شصت فریم است و همچنین بدنبال اجرای کیفیت ۴k در نسخه ی xbox one هستند .

بازی falconeer برای xbox one

یکی از جدیدترین ساخته های Tomas Sala بازی falconeer برای xbox one است که یکی از بهترین عناوین مستقلی است که امسال انتشار میشود . داستان بازی شامل گشت و گذار ها ومبارزات هوایی و نقش آفرین است که یک تجربه خاصی را ارائه میدهد . مهمترین موضوعی که فکر هوادارن را درگیر کرده است پشتیبانی از تنظیمات و دستور های خاصی برا کاربران xbox one x است.

سازنده های بازی این امید را دارند که برای کنسول نسل هشتمی xbox one نرخ ۶۰ فریم را ثابت را ارائه دهند که چنین سخن میگویند :

به نظرم شصت فریم بر ثانیه به راحتی برای نسخه Xbox One نیز بدست می‌آید. من روی [این نرخ فریم] اصرار دارم و امیدوارم ناچار نشویم بازی را تا سی فریم دانگرید کنیم. البته لازم به ذکر است که برخی از طرح‌هایی که من برای بازی کشیده‌ام، در رزولوشن‌های بالاتر، پردازش بیشتری می‌طلبند. البته بازی در روزولوشن‌های بالاتر چندان با مشکل رو به رو نمی‌شود بنابراین میخواهم رفته رفته به روزولوشن ۴K نیز دست یابیم.

همچنین اقای توماس سالا برای بهبود نسخه های کامپیوتر و ایکس باکس وان و همچنین برای ارائه کنسول های جدید این گونه میگوید :

مسلما [به آن فکر می‌کنم] نمی‌شود بازی را در سال ۲۰۲۰ عرضه کرد اما، به عرضه آن برای نسل بعدی فکر نکرد. با این احوال تمرکز من روی نسخه PC و Xbox One است.

از موضوع های دیگری که توماس سالا به آن اشاره کرده است پشتیبانی xbox series x در کنسول backward بود. هچنین وی میگوید که بازی های نسل قدیمی برا نسل بعدی همانند قبل محبوب نخواهد بود

با اینکه تمرکز اکثر سارندگان روی بازی‌های میان پلتفرمی است اما، به نظرم این موضوع دیگر چندان مطرح نیست. به کمک قابلیت Backward زمانی که یک بازه در پایان چرخه عمر یک کنسول عرضه می‌شود، برای بازیکنانی که کنسول نسل جدید را تهیه می‌کنند، تجربه آن بازی ممکن خواهد بود.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *