جزئیات گیم ‌پلی منتشر شده ی بازی Ghost of Tsushima

جزئیات گیم ‌پلی منتشر شده ی بازی Ghost of Tsushima

طبق آخرین اخبار بازی، جزئیات جدید گیم‌پلی Ghost of Tsushima نحوه جنگ سامورایی ها و مخفیگاه ارواح و دوست و حیوانت را به ما نشان میدهد. باهم نگاهی بر این جزییات بیاندازیم.

دیروز ۱۸ دقبقه از گیم پلی بازی محبوب Ghost of Tsushima منتشر شد که کمپانی توسعه دهنده این بازی سعی کرد در این گیم‌پلی شخصیت ها و نحوه و سبک مبارزات سامورایی را در بازی به ما نشان دهد و باید گفت که به خوبی عمل کرد و توانست درک و موضوع بازی را به مخاطب منتقل کند.

با توجه به گیم پلی منتشر شده شما میتوانید مکان های مورد نظر را بر روی نقشه علامت گذاری کند و یا میتوانید در ایستگاه هایی که در راه وجود دارد تماس برقرار کرده (نه تلفنی ) و شمارا در مسیر صحیح قرار دهد. همچنین شما میتوانید یک حیوان اهلی را همراه خود داشته باشید تا در کل داستان بازی همدم شما باشد و باید اضافه کرد که میتواند شمارا در پیدا کردن مسیر ها یاری دهد. در گیم پلی شاهد بودیم که یک روباه شخصیت اصلی بازی را به حرم هدایت میکند ( باید گفت که خوشبختانه میتوانید یک روباه را به عنوان حیوان خانگی داشته باشید). همچنین با باز کردن حرم ها (مکان های مقدس) میتوانید به مکان هایی که بازدید کرده اید سفر کنید (همچنین میتوانید در دنیای بازی خود به تنها مشغول سفر کردن شوید).

جزئیات گیم‌پلی Ghost of Tsushima

در قسمت بعدی جزئیات جدید گیم‌پلی Ghost of Tsushima میبینیم که توسعه دهنده ی بازی دو نوع حالت مبارزاتی را به ما معرفی میکند. حالت اول :  اقدام سامورایی و مخفیکاری همانند یک شبح و حالت دوم : جنگ هایی با چند نفر و یا تن به تن. همچنین کاراکتر بازی میتواند حملات را در جهت های مختلف یا هر مکان که فرصتش را داشته باشد انجام دهد که بازی را بسیار جذاب میکند. میتوانید با نحوه انتخابی مبارزه یک حمله ی دقیق انجام داده و دشمن خود را فقط با یک ضربه نابود کنید.

به عنوان یک روح، جین (شخصیت بازی) از یک کانتا و خنجر استفاده میکند و یا با استفاده از ترقه هایی که همراه خود دارد میتواند دشمنان خود را فریب دهد و از مسیر عبور کند. میتوانید با قدرت هایی که دارید دشمنان خود را فراری یا تسلیم کنید و باید افزود که در بازی با استفاده از حرکات پارکور و قلاب چنگکی ( یادآور بازوی اهنی در بازی Sekiro) میتوان به مکان های بلند رفت.

باید گفت که این گیم‌پلی تنها گویای حالت های بازی نمیباشد و برای بررسی بیشتر باید منتظر ماند که بازی در تابستان امسال انحصاری برای پلتفرم کنسول PS4 منتشر شود.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *