بررسی بازی Borderlands 3

بررسی بازی Borderlands 3

تاریخچه ی بازی

در سال ۲۰۰۹ استدیو Gearbox همراه با  ۲K Games گیمی را با عنوان Borderlands انتشار دادن . و بعد از گذشت چند مدت به یکی از بازی های . هیجان انگیز و قدرتمند که امروز نام آن بر سر زبان های افراد گیمر است تبدیل شد. Borderlands یکی از بازی های شوتر اول شخص است . که در دوران انتشار اولیه، به عنوان بازی مهیج و جذاب سال رسید . پس از انتشار سری یک و دو این بازی جذاب نوبت به سری سوم که با عنوان Borderlands 3 که در اپیک گیم فروش فوق العاده ای داشت رسید . که کمتر از دو هفته ۵ میلیون نسخه از Borderlands 3 به فروش رسید.

در ادامه با تک مگا همراه باشید.

borderlands 3

شاید نسخه سری اول Borderlands 3 برای پلیر های امروزی جذاب نباشد

اما در سری دوم تکامل یافت و رشد بهتری نسبت به سری قبل خود کرد در واقع با انتشار سری . دوم مشکلات و باگ های بازی را رفع نموده و به صورتی آن را بی نقص کرد. ولی شاید با خود بگویید. که با انتشار سری سوم این بازی ، نسخه دوم طرفدار زیادی نداشته باشد .  ولی همچنان طرفدار زیادی دارد و بیشتر از گیمران مشغول بازی کردن نسخه دوم این بازی هستند .

موضوع جدیدی که بازیکنان نسخه اول این بازی با آن روبه رو شده اند . شباهت Borderlands 3 به نسخه اول آن است یعنی با کمی سرگرم شدن به بازی. و گشت گذار در سرزمین بزرگ بازی میبینید . که آیتم ها و چیز هایی زیادی برای شما آشنا است .این برای بیشتر افراد خوشایند نیست . بازیکنان می خواهند در انتشار سری جدیدی از نسخه های بازی مراحل. نقشه  و آیتم های جدیدی در بازی تجربه کند . اما Borderlands 3 این اصول را رعایت نشده است.

بازی Borderlands 3

در کلام پایانی در واقع . کمپانی ۲k با انتشار این بازی نسخه اپدیت شده و کامل سری اول Borderland انتشار داد .

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *