بازی های رایگان ماه فوریه برای پلی استیشن پلاس

بازی های رایگان ماه فوریه برای پلی استیشن پلاس

کمپانی سونی طبق اخرین اخبار بازی، مجموعه ی بازی های رایگان ماه فوریه را برای دارندگان اکانت پلی استیشن پلاس معرفی کرد . تعداد این بازی ها شامل سه گیم با عنوان های (FireWall Zero Hour  و BioShock: The Collection  و بازی محبوب The Sims 4)  میباشد .

کمپانی سونی هر ماه قبل از آغاز ماه میلادی جدید لیستی از اسم بازی های رایگان برای دارندگان اکانت پلی استیشن پلاس نمایشد میدهد . این بار نوبت به سه بازی محبوب و شاهکار است که به ترتیب آنها را معرفی میکنیم.

بازی های رایگان ماه فوریه BioShock : The Collection

بازی های رایگان

یکی از بازی های رایگان این ما بایوشاک است که تمامی سه نسخه ی عرضه شده شامل تمامی قسمت ها چه بخش داستانی و غیر داستانی میباشد . بایوشاک یکی از بهترین بازی های ۲۰ سال اخیر میباشد که تا کنون توانسته است علاقه مند های زیادی را به خود جذب کند . این بازی با گرافیک بسیار بالا داستانی بسیار عمیق که درک کردن آن کمی مشکل است توانسته است در بین گیمر ها محبوب شود .

بازی The Sims 4

یکی از پر طرفدار ترین بازی های انتشار شده تاریخ گیم است . این بازی در سبک شبیه ساز یک زندگی میباشد .بازی توسط شرکت ماکسیس توسعه بافته است و به وسیله ی الکترونیک آرتس برای ویندوز عرضه شد . بازی The Sims 4 با گرافیک بالا و همچنین شخصی سازی کارکتر بازی و شخصی سازی زندگی یکی از بی نظیر ترین بازی های انتشار شده میباشد . این نسخه در ماه فوریه برای دارندگان اکانت پلاس رایگان در دسترس قرار میگیرد .

بازی FireWall Zero Hour

بازی های رایگان

داستان این بازی به صورت چند نفره ای میباشد که شما و هم تیمی هایتان رهبری یک گروه را در دست گرفته و باید با دشمنانتان بجنگید تا پیروز شوید . بازی برای VR  پلی استیشن انتشار شده است که با دانلود کردن این بازی میتوانید نهایت لذت را با دوستانتان ببرید.

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *