بازی های رایگان اسفند ۹۸ فروشگاه اپیک گیمز

بازی های رایگان اسفند ۹۸ فروشگاه اپیک گیمز

طبق اخرین اخبار بازی کاربران برنامه اپیک گیمز میتوانند در تاریخ ۱ اسفند ۹۸ دو بازی Assassin’s Creed Syndicate و Faeria را به صورت بازی رایگان اپیک گیمز به اکانت خود اضافه کنند . همچنین در هفته ی گذشته دو بازی دیگر Kingdom Come: Deliverance و Aztez رایگان بر روی اپیک گیمز قرار گرفت و همچنین تا تاریخ ۱ اسفند برای کاربران کامپیوتر رایگان میماند.

بازی رایگان اپیک گیمز Assassin’s Creed Syndicate

بازی Assassin’s Creed Syndicate یک گیم تاریخی در سبک اکشن و ماجراجویی است که داستان آن در کشور انگلیس (شهر لندن) جریان دارد . این گیم توسط کمپانی بزرگ یوبیسافت توسعه و انتشار داده شده است. بازی اساسین سندیکیت همانند نسخه های قبلی اساسین کرید سوم شخص و به صورت جهان باز میباشد . سیستم این بازی نسبت به نسخه های قبل پیشرفت زیادی داشته است و در این مورد میتوان به قطار ها و کالسکه و صلاح ها و ابزار های و نحوه مبارزه ی جدید اشاره نمود. بازی اساسین سندی کیت فقط دارای بخش تک نفره است و کمپانی یوبیسافت بر روی بخش چند نفره آن تمرکز نداشته است.

بازی Faeria

بازی رایگان اپیک گیمز

این گیم در سبک کارتی و استراتژی نوبتی فعالیت دارد که با استفاده از هنر گرافیکی چشم نواز محیط جالبی را برای گیمر ها فراهم ساخته است . بازی Faeria توسط استدوی Abrakam SA ساخته و توسعه داده شده است .گیمر ها میتوانند با دانلود کردن این بازی تجربه ی متفاوت و سرگرم کننده ای را احساس کنند . این گیم دارای ۱۰۰ ساعت  گیم پلی به صورت تنهایی است و همچنین با اضافه کردن این بازی به صورت رایگان میتوانید دوستان خود را به دنیای بازی دعوت کرده و گروهی بازی کنید و با هم به رقابت بپردازید  .

شما میتوانید درتاریخ ۲۰ فوریه (۱ اسفند ۹۸) این دو بازی را رایگان دانلود کرده و از بازی کردن با آن نهایت لذت را برده باشید . همچنین دانلود کردن این بازی ها نیاز به هزینه و یا برنامه خاصی ندارد فقط با داشتن یک اکانت رایگان در Epic Games میتوانید آنهارا دانلود نمایید.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *