بازی Death Stranding رایگان برای دارندگان کارت گرافیک RTX منتشر خواهد شد

بازی Death Stranding رایگان برای دارندگان کارت گرافیک RTX منتشر خواهد شد

طبق جدید ترین اخبار بازی، بازی Death Stranding رایگان برای دارندگان کارت گرافیک با قابلیت RTX منتشر خواهد شد.(برای مدت زمان محدود و خریدن کارت گرافیک جدید). اکنون جدیدترین بازی ، هیدئو کوجیما یعنی بازی Death Stranding دبرای رایانه شخصی منتشر شد.

بازی Death Stranding در تاریخ ۱۴ ژوئیه یعنی به روایتی امروز برای رایانه شخصی منتشر میشود،و اگر شما به فکر خرید یک کارت گرافیک جدید در بازار هستید، می توانید کارت گرافیکی را با قبالیت RTX خریداری کرده و بازی Death Stranding را به طور رایگان دریافت نمایید . از این لحظه تا روز ۲۹ ژوئیه، کلیه کارتهای گرافیکی Nvidia GeForce RTX که با کد Steam موجود هستند Death Stranding را رایگان ارائه میدهند . با وجود بازی هایی نظیر Cyberpunk 2077 ، Assassin’s Creed Valhalla و Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 که در اواخر سال جاری منتشر میوند، اکنون زمان بسیار خوبی برای خریداری و به روزرسانی سخت افزار رایانه شخصی خود خواهد بود.

بازی Death Stranding رایگان

کارتهای گرافیکی واجد شرایط برای دریافت رایگان Death Stranding شامل RTX 2080 ، RTX 2070 و RTX 2060 و همچنین انواع مختلف Super و Ti هستند. شما می توانید لیستی از خرده فروشان شرکت کننده را در وب سایت انویدیا مشاهده کنید ،همچنین فروشندگان اعلام کند که یک نسخه رایگان رایانه ای از Death Stranding را دریافت خواهید کرد.

اگر نمی دانید رایانه شخصی شما می تواند آخرین بازی  Hideo Kojima اجرا کند یا خیر میتوانید در این لینک سیستم مورد نیاز این بازی را مشاهده کنید. مشخصات سیستم پیشنهادی Death Stranding چندی پیش فاش شده است ، و در واقع باید گفت که آنقدرها سیستم غولی نمیخواهد. البته هرچه کارت گرافیک بهتری و سایر مؤلفه های موجود بهتر باشد، وضوح تصویر بالاتر و عملکرد بهتری را دریافت خواهید کرد.

بیتشر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *