بازی Four Kings One War تا ۱۹ مه ۲۰۲۰ رایگان در استیم قرار میگیرد

بازی Four Kings One War تا ۱۹ مه ۲۰۲۰ رایگان در استیم قرار میگیرد

طبقق آخرین اخبار بازی، عنوان رایگان این هفته ( ۱۷ ماه مه ۲۰۲۰ میلادیی)در (Steam) بازی رایگان Four Kings One War استیم میباشد. شما میتوانید این عنوان را بدون پرداخت هیچ هزینه ای به حساب خود اضافه کنید. یک بازی با سبک شطرنج و موضوع (چهار پادشاه و یک جنگ).

در نگاه اول این عنوان (Four Kings One War) همانند شطرنج به نظر میرسد، اما باید گفت که یک بازی بسیار پیپیده و با انحراف های زیاد میباشد که یادگیری آن سخت است. اکنون اگر شما علاقه مند به این سبک از بازی ها میباشید میتوانید بدون پرداخت هزینه تا ۱۹ این ماه این عنوان را برای خود داشته باشید.

بازی رایگان Four Kings One War استیم

این بازی از دو بازیکن پشتیبانی میکند، و چهار ارتش مختلف در بازی وجود دارد که شما پادشاهی دو ارتش را بر عهده میگیرید و این به این معنا است که در هر نوبت که دارید میتوانید به جای یک حرکت دو حرکت را انجام دهید. شما باید ارتش خود را قوی کنید و از جهت هایی به دشمن خود حمله کنید که انتظارش را نداشته باشد، این بدان معنی است که تاکتیک و نحوه حرکات در شطرنج عادی در این عنوان جوابگو نیست و باید روش های به خصوصی را انجام دهید. (پشتیبانی و در دست داشتن دو ارتش به طور همزمان میتواند بازی را سخت تر و شمارا به چالش دعوت کند).

شما میتوانید چند محیط را در بازی انتخاب کنید، البته باید بدانید که در بازی ارواح هایی وجود دارد و اگر حواستان به ارتش خود نباشد میتوانند صدمه هایی را به سربازانتان بزنند.

بازی رایگان Four Kings One War استیم در رایانه های شخصی و سیستم عامل مک به طور همزمان به صورت رایگان تا ۱۹ ماه مه آنرا به اکانت خود اضافه کنید. برای این بازی حافظه‌ی رم ۸ گیگابایت پیشنهاد شده است. باید اضافه کرد که نسخه ی بتای این بازی برای همیشه رایگان میباشد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *