تاخیر مجدد برای شروع فصل سوم چپتر دوم فورتنایت این بار به دلیل حمایت از اعتراضات آمریکا

تاخیر مجدد برای شروع فصل سوم چپتر دوم فورتنایت این بار به دلیل حمایت از اعتراضات آمریکا

تاخیر در شروع فصل سوم چپتر دوم ، با آغاز فصل جدید در ۱۷ ژوئن ،توسعه دهنده Epic Games توضیح داد که این اقدام به دلیل اعتراض و اعتراضات فعلی در ایالات متحده است.

“حوادث اخیر یادآوری سنگینی برای بی عدالتی های مداوم در جامعه است ، از انکار حقوق اساسی بشر گرفته تا تأثیر نژادپرستی آشکار و ظریف علیه مردم از رنگ. ما از درد و رنج دوستان ، خانواده ها ، اعضای تیم ، کاملاً آگاه هستیم. بازیکنان و جوامع در حال تجربه هستند. “بیانیه ای را از وبلاگ Fortnite که در اوایل امروز منتشر شد ، آغاز می کند.

Epic Games می افزاید:

“ما به برابری و عدالت ، تنوع و شمول اعتقاد داریم و این اصول از سیاست خارج است.” “این تیم مشتاق است که Fortnite را به جلو حرکت کند ، اما ما باید زمان شروع فصل ۳ را با زمان متعادل کنیم تا تیم بتواند روی خود ، خانواده ها و جوامع خود تمرکز کند.”

اما تاخیر در شروع فصل سوم چپتر دوم جند بار اتفاق افتاده است؟

یک رویداد زنده درون بازی با نام “The Device” که قرار است در پایان فصل جاری رخ دهد نیز به ۱۵ ژوئن منتقل شده است. این تأخیر در پی درگذشت جورج فلوید و اعتراض به خشونت پلیس و نژاد پرستی که متعاقبا در سراسر جهان رخ داده است ، رخ می دهد.

فصل ۲ فصل ۳ قبلاً دو بار به تعویق افتاده است ، ابتدا در ماه آوریل در میانه همه گیر COVID-19 و سپس هفته گذشته – ابتدا قرار بود در یازدهم ژوئن راه اندازی شود. در اوایل این هفته ، سونی فاش کرد که کنفرانس PS5 خود را به تعویق انداخت تا “ایستاد و اجازه می دهد صداهای مهمتری شنیده شود.” ,و همچنین به نظر میرسد که تاخیر در شروع فصل سوم چپتر دوم به همین دلیل است.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *