معرفی برنامه های کاربردی در رابط با پیدا کردن اطلاعات آهنگ با Voice

معرفی برنامه های کاربردی در رابط با پیدا کردن اطلاعات آهنگ با Voice

باید گفت با گسترش دنیای تکنولوژی و برنامه های کاربردی، روز به روز انتظارات ما بیشتر میشود. یکی از قابلیت هایی که چند مدت است که وارد دنیای برنامه های گوشی شده است پیدا کردن اهنگ با ویس میباشد. یعنی  اگر در مورد اهنگی که به صورت ویس گوشی میدید و اطلاعاتی کافی در مورد اسم اهنگ و یا خواننده ای ندارید میتوانید با استفاده از برنامه های موجود و ربات هایی که در برنامه تلگرام وجود دارد میتوانید تمامی اطلاعات مربوط به آن را دریافت کنید.

معرفی برنامه های کاربردی برای پیدا کردن اهنگ با ویس

برنامه Shazem

یکی از پرکاربردترین برنامه های موجود در ارائه خدمات آهنگ میباشد. این برنامه از سر تا سر دنیا میلیون ها بار دانلود و طرفدار های زیادی را به خود جذب کرده است. نحوه کار کرد این برنامه به این صورت است که بعد از پخش ویس و یا کلیپی که میخواهید آهنگ آن را پیدا کنید وارد برنامه شده و یا از حالت POP up آن استفاده اهنگ را پخش کرده و بر روی برنامه شناور ضربه زده و منتظر بمانید که اطلاعات اهنگ را برای شما نمایش دهد توجه داشته باشید که این برنامه به اینترنت نیاز دارد.

برنامه soundhound

کارایی این برنامه همانند شازم (Shazem) میباشد ویس را پخش کرده به برنامه رفته و بر روی ایکن soundhound ضربه زده و منتظر پیداشدن اطلاعات اهنگ بمانید. توجه داشته باشید که این دو برنامه بر روی گوشی های همراه قابل نصب میباشند.

برنامه Musixmatch

از دیگر برنامه های کاربردی در مورد پیدا کردن اهنگ با ویس Musixmatch میباشد. شما در این برنامه میتوانید پلی لیستی منظم از اهنگ های داخل گوشی خود داشته باشید و همچنین همراه با پخش شدن آهنگ متن آنرا مشاهد کنید که میتواند به نوبه ی خود پر کاربرد و جذاب باشد. از قابلیت های دیگر این برنامه پیدا کردن آهنگ با ویس میباشد. شما میتوانید این برنامه در در Play Store و App Store دانلود نمایید.

ربات های تلگرامی در رابط با پیدا کردن اهنگ با ویس

چند ربات در تلگرام وجود دارند که میتوانید با استفاده از ویس گرفتن و یا ارسال آن به ربات ها موزیک مورد نظر خود را دریافت نمایید کار با این ربات ها بسیار آسان میباشد و نیازی به تخصص خاسی نیست.

نام و ID ربات های تلگرامی :

بیشتر بخوانید : 

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *