بازی Final Fantasty 7 Remake هم اکنون برای PS4 در دسترس است

بازی Final Fantasty 7 Remake هم اکنون برای PS4 در دسترس است

طبق اخرین اخبار بازی، تاریخ منتشر شدن Final Fantasty 7 Remake تغیر یافت و ۹ روز زودتر در دسترس کاربران قرار گرفت .

square enix اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا ما این عنوان  را در تاریخ (۱ Apri)  زودتر از تاریخ منتشر شدن رسمی آن این بازی را منتشر کردیم. با وجود این که تاریخ منتشر شدن این بازی ۱۰ آوریل میباشد و گیمر ها از سرتاسر جهان خود را برای این تاریخ اماده کردند، اما کارمندان EB Games  از طریق تماسی که با kotaku استرالیا داشتند تایید کردند که مشتریان میتوانند امروز این عنوان را در فروشگاه ها بازی را تهیه نمایند.

همچنین JB Hi-Fi در صحفه وبسایت خود بازی را برای پلترم PS4 برای فروش گذاشته است :

تاریخ منتشر شدن Final Fantasty 7 Remake

به نظر میرسد این حرکت مقداری اجتناب ناپذیر است . بعد از آن که چند روز پیش square enix به گیمر ها اعلام کرد که این بازی به دلیل عوارض و همه گیری شدن ویروس کرونا مجبور به منتشر کردن FF7R در تاریخ ۱ آوریل هستیم. این کار همانند حرکتی بود که کمپانی square enix یک هفته زودتر بازی Persona 5: Royal را منتشر کرد.

 وبسایت JB Hi-Fi و square enix در مورد منتشر شدن Final Fantasty 7 Remake این گونه میگوید :

Final Fantasty 7 Remake هم اکنون برای پلتفرم PS4 موجود است و اگر شما بازی را زودتر از تاریخ رسمی منتشر شدن این عنوان را دریافت کرده اید لطفا عکسی و یا ویدویی قبل از ۱۰ آوریل منتشر نکنید و به فکر دیگران باشید.

EBGamesAUs (EBGamesAus) در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۰

بازی Final Fantasty Remake در مورد منتشر شدن در فروشگاه های دیجیتال صدق نمیکند و بنابرین باید بدون اینکه خانه را ترک کنند بازی را از طریق وبسایت های ارئه دهنده این عنوان را خریداری کنند. نسخه ی دیجیتالی این بازی برای PS4 تا تاریخ ۱۰ آوریل منتشر نمیشود و برای این که بتوانید بازی را زودتر از این تاریخ تجربه کنید باید نسخه ی فیزیکی آن را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید:

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *