Fig تحت مالکیت Republic افتاده است

Fig تحت مالکیت Republic افتاده است

طبق اخرین اخبار بازی ، Fig تحت مالکیت Republic افتاده است . fig برای ساخت بازی های مستقل سرمایه فراهم میکرد حال تحت مالکیت ریپابلیک در آمده است.

سخنان مدیر عامل Republic چاک پتیت در رابطه با Fig تحت مالکیت Republic :

ما تعهد کرده‌ایم که برای سرمایه‌گذارانمان بهترین فرصت‌ها را برای سرمایه‌گذاری فراهم کنیم و فضای بازی‌های ویدیویی هم یکی از این فرصت‌ها است. در زمان‌های گذشته، صنعت بازی‌های ویدیویی ثابت کرده است که در مقابل بحران‌های اقتصادی، انعطاف و مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد و این باعث شده علاقه‌ی سرمایه‌گذاران هم به آن‌ها بیشتر شود. زمانی‌که موقع درستش فرا برسد، ما پلتفرم‌های مشابه بیشتری را به ریپابلیک می‌آوریم و امیدواریم همه‌ی آن‌ها به اندازه‌ی موسسان Fig پرشور و هیجان‌زده باشند.

از دلیل های اصلی مالکیت fig این است که کاربران زیادی این درخواست را کرده بودند که ریپابلیک Fig برا بدست اورده و به عنوان یک فعالیت جدید در این کمپانی در نظر بگیرد.و حال باید گفت که Republic توانسته است این کار را انجام دهد.

ادامه سخنان چاک پتیت :

معمولا همه‌ی سرمایه‌گذاری‌های شخصی، بین ۷ تا ۱۰ سال زمان می‌برند تا بتوانند سود ثابت و معناداری را برای سرمایه‌گذار فراهم کنند. Fig توانسته این شتاب بیشتری به این فرایند بدهد و مفتخرانه سه سال درآمد مستقیم و ثابت را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند. هیچ پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی دیگری در دنیا وجود ندارد که بتواند چنین ادعایی کند.

در سال‌های گذشته، صنعت‌های تکنولوژی و بازی‌های ویدیویی، مرزهای تنوع و گوناگونی را جابه‌جا کرده‌اند اما هنوز هم به اندازه‌ی کافی در این زمینه کار انجام نشده است. ما به دنبال بازی‌های عالی می‌گردیم و با تیم‌های بزرگ و کوچک همکاری می‌کنیم. در انتها این بازی‌ها از بنیان‌گذاران و تیم‌هایی به دست شما می‌رسند که نماینده دنیای ما هستند.

برای کسانی که Fig را نمیشناسند باید گفت که  Fig پلتفرمی است که در سال ۲۰۱۵ در راستای سرمایه گذاری برای بازی های مستقل ایجاد شده است . باید گفت که عنوان های زیادی تواسنته اند از این پلتفرم سرمایه های خود را کسب کنند عنوان هایی همانند Psychonauts 2 از استودیو Doublefine و Wasteland 3.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *