کیفیت بازی FIFA 21 بر روی PC همانند کیفیت PS4 و Xbox One میباشد

کیفیت بازی FIFA 21 بر روی PC همانند کیفیت PS4 و Xbox One میباشد

طبق جدید ترین اخبار بازی، کیفیت بازی FIFA 21 در نسخه PC همانند کیفیت آن در کنسول PS4 و XBOX ONE میباشد.

در چند مدت پیش الکترونیک آرتز در رویداد ورزش های الکترونیک EA Play Live 2020 بازی FIFA 21 را معرفی کرد. و ما شاهد منتشر شدن بازی های FIFA 21 و Madden NFL 21 در کنسول نسل نهمی همانند PS5 و XBOX Series X بودیم.حال بیشتری از کاربران رایانه های شخصی بر این فکرند که آیا کیفیت بازی FIFA 21 همانند نسخه های قبلی میباشد و یا الکترونیک آرتز داستانی برای این بازی دارد.

باید گفت که طبق سوالات متداول، بازی FIFA 21 در رایانه های شخصی همانند نسخه های Xbox One و PS4 خواهد بود. جز اطلاعاتی که در این هفته منتشر شده است، جزئیات دیگری برای این عنوان در دسترس قرار نگرفته است اما امکان دارد که در چند روز آینده اخبار بیشتری در مورد این عنوان برای هوادارن منتشر شود.

کیفیت بازی FIFA 21

ممکن است الکترونیک آرتز در تلاش این باشد که بازیکنان رایانه های شخصی بیشتری را به این عنوان جذب کند. و یا ممکن است که در نسخه های کنسول PS5 و XBOX Series X گزینه های گرافیکی بیشتری در اختیار استفاده کنندگان این کنسول قرار گیرد (که این حالت شاید برای بیشتری از کاربران PC این کار دشوار باشید). باز با این حال همه چیز ممکن است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که الکترونیک آرتز چه چیزی را برای ما آماده خواهد کرد.

انتظار داریم که با انتشار این بازی بیشتری از هواداران FIFA بتوانند بدون پرداخت هزینه اضافی و ارتقای سیستم های خود بتوانند این بازی را به خوبی اجرا و از بازی کردن آن لذت ببرند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *