جزئیات تاریخ انتشار FIFA 21 و قرار گرفتن بر روی استیم

جزئیات تاریخ انتشار FIFA 21 و قرار گرفتن بر روی استیم

طبق آخرین اخبار بازی، قرار است که بازی FIFA 21 برروی استیم به زودی منتشر شود.جدید ترین بازی Ea که FIFA 21 میباشد قرار است به زوری بر روی فروشگاه استیم در دسترس قرار گیرد.

در این چند مدت گذشته، کمپانی EA (الکترونیک آرتز) بازی های زیادی را بر روی استیم قرار داده است. حال این شرکت در حال راه‌‎اندازی یک بازی پر طرفدار با عنوان FIFA 21  بر روی استیم میباشد.(معرفی در تاریخ ماه آگوست).

صحفه رسمی بازی اعلام کرد که کسانی که فیفا ۲۱ را سفارش داده اند، میتوانند از پاداش های ویژه ای از جمله، سه بسته طلایی را برای حالت Ultimate Team دریافت کنند. باید اضافه کرد که نسخه های گرانتر FIFA 21 نیز با عنوان های Champions و Ultimate Edition وجود دارد. باید اضافه کرد هنوز این عنوان به طور رسمی اعلام نشده است اما انتظار داریم که به زودی اخباری در این مورد اعلام شود.

بازی FIFA 21 برروی استیم

این عنوان محبوب علاوه بر رایانه های شخصی احتمالا FIFA 21 بر روی PS5 و PS4 و XBOX ONE و XBOX Series X  و Nintendo Switch نیز منتشر خواهد شد. همچنین مشترکین EA Access میتوانند در تاریخ ۲۰ مهر بازی FIFA 21 را برای چند ساعتی تجربه کنند.

باید گفت که کسانی که نسخه ی Ultimate را انتخاب کرده اند میتوانند مدت زمان ۳ روز زود تر بازی را دریافت نمایند. البته باید اضافه کرد که زمان دقیق انتشار این عنوان معلوم نشده است. یکی دیگر از نکته های جالب این بازی این است که EA اعلام کرد که کسانی برای کنسول های نسل هشتمی بازی FIFA 21 را خریداری کرده اند میتوانند تا انتشار FIFA 22 این بازی را بر روی کنسول های نسل نهمی همانند PS5 و XBOX Series X بازی را رایگان تجربه کنند.

بیشتر بخوانید: 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *