بازگشت بازی Fatal Frame به نینتندو بستگی دارد

بازگشت بازی Fatal Frame به نینتندو بستگی دارد

طبق اخرین اخبار بازی، سازنده ی بازی Fatal Frame قصد دارد این عنوان را برای نینتندو سویچ منتشر کند اما طبق گفته وی بازگشت بازی Fatal Frame به نینتندو به چند عامل بستگی دارد.

چند سالی است که عنوان جدیدی از مجموعه بازی های Fatal Frame منتشر نشده است و طرفدارن هنوز منتظر منشر شدن و تجربه یک عنوان ترسناک هستند و همیشه این اصل وجود دارد. طبق گفته های Keisuke Kikuchi کیسکه کیکوچی سازنده بازی (Fatal Frame) در چند مدت پیش از علاقه مندی خود برای منتشر کردن عنوان جدیدی از این سری بازی را نشان داده بود اما واکنشی به این علاقه ی خود نشان نداد، با واکنش مثبتی که طرفداران به این موضوع داشتند وی تصمیم گرفت که بازی Fatal Frame برای نینتندو بسازد، در این خصوص وی مصاحبه ای با وبسایت Nintendo Everything داشته است که گفته های ایشان بدین صورت میباشد :

بازگشت بازی Fatal Frame به نینتندو :

موضوع این است که با این‌که من امیدوارم برروی یک بازی جدید کار کنم، اما این مجموعه‌ای که نینتندو وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد و ما تنها توسعه دهنده هستیم. پس حتی اگر من بگویم می‌خواهم یک بازی دیگر بسازم، این بدین معنی نیست که شاهد این اتفاق خواهیم بود.

همچنین وی به ریمستر شدن نسخه‌ی بازی های قدیمی اشاره کرده است :

در مورد Fatal Frame 2,4، نینتندو حقوق مربوط به انتشار آن‌ها را در اختیار دارد؛ پس کاری از دست ما ساخته نیست. فاکتور بعدی هم این است که من در حال حاضر برروی برند Gust نظارت می‌کنم و آماده کردن یک تیم برای تولید پروژه، در کوتاه مدت، کار بسیار سختی خواهد بود. اما من هیچ وقت این ایده را فراموش نکرده‌ام. پس در حال حاضر و در کوتاه مدت، این کار خیلی واقعی به نظر نمی‌رسد.

آخرین عنوان از سری Fatal Frame با نام Fatal Frame: Maiden of Black Water نام داشت که در تاریخ ۲۰۱۴ برای کنسول وی‌یو منتشر شد. باز در پایان طرفداران انتظار دارند عنوان جدیدی از این سری بازی منتشر شود و خبر های خوبی در مورد این عنوان انتشار بدهند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *