اطلاعاتی در مورد بازی Fast and Furious Crossroads و رده بندی سنی این بازی

اطلاعاتی در مورد بازی Fast and Furious Crossroads و رده بندی سنی این بازی

طبق اخرین اخبار بازی، بازی Fast and Furious Crossroads یکی از عنوان های بزرگ مجموعه ی سریع و خشن میباشد که در استودیو Slightly Mad Studios در حال توسعه و ساخت میباشد . همچنین این بازی توسط ESRB به تازگی رده بندی شده است.

این گیم در رویداد The Game Awards در سال ۲۰۱۹ و توسط Vin Diesel و Michelle Rodriguez که بازیگران اصلی سریع و خشن هستند معرفی شد و همچنین این قول را به طرفداران داده اند که کار های دیوانه‌وار همانند کار های داخل مجموعه سریع و خشن در داخل بازی Fast and Furious Crossroads انجام دهند .

به تازگی Fast and Furious Crossroads زیر نظر سازمان ESRB  قرار دارد  اطلاعات و مشخصات جالبی در مورد بازی انتشار شده است که بدین صورت میباشد :

این یک بازی اکشن/ریسینگ بر پایه‌ی فیلم‌های Fast and Furious است که در آن بازی‌بازان در نقش شخصیت‌های مختلف باید ماموریت‌های متنوعی را با وسایل نقلیه انجام دهند. برخی از ماموریت‌ها شامل اهدافی مانند مسابقه دادن، فرار کردن از دست پلیس و درگیری با وسایل نقلیه‌ی دیگر (ماشین‌ها، تانک‌ها، هاورکرفت) می‌شوند. ماموریت‌های شامل درگیری به بازی‌بازان اجازه می‌دهند تا وسایل نقلیه‌ی دیگر را با کوبیدن به آن‌ها نابود کنند؛ برخی صحنه‌ها تیربار‌هایی را نشان داده که موشک، Harpoon یا Wheel Spike شلیک می‌کنند. صحنه‌های سینمایی در برخی موارد شامل شلیک کردن شخصیت‌ها به یکدیگر می‌شوند. مبارزه/اکشن به وسیله‌ی تیراندازی واقعی و انفجار‌های مکرر به نمایش گذاشته می‌شود.

با توجه به اخرین اخبار بازی، درجه رده بندی سنی Ten را به این بازی داده اند و همچنین این بازی دارای بخش چند نفره است و میتوان با کسب امتیاز های زیاد ماشین خود را تقویت و یا اسپرت کنید.

بیشتر بخوانید:

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *