موسیقی جذاب متن Horizon Forbidden West هم اکنون برای دریافت آماده است

موسیقی جذاب متن Horizon Forbidden West هم اکنون برای دریافت آماده است

طبق جدید ترین اخبار بازی، هم اکنون موسیقی متن Horizon Forbidden West برای هوادارن در دسترس قرار دارد و میتوانید موسیقی متن این بازی را دریافت نمایید. صداهای هیجان انگیز از دنباله Horizon Zero Dawn را به لیست خود اضافه کنید.

دو استودیو Guerrilla و سونی، موسیقی متن فیلم هیجان انگیز را از Horizon Forbidden West منتشر کردند که تقریباً در هر سرویس و پخش، تقریباً وجود دارد ، و باید گفت که بسیار جذاب و شنیدنی میباشد.

آهنگساز برجسته بازی های ویدئویی هلندی، آقای Joris de Man ، این امتیاز را با عنوان نوید غرب نوشت و اعلام کرد که : ” این یک ترکیب پویا از صداها است که به یک نتیجه گیری حماسی و فریبنده تبدیل می شود”. برای دنباله Horizon Zero Dawn صدای جیر جیر را گوش دهید و احساس دوست داشتنی کنید.

توییت Guerrilla در مورد موسیقی متن Horizon Forbidden West

آهنگ تم از تریلر HorizonForbiddenWest اعلام شده است “وعده غرب” و با همکاری SonySoundtracks اکنون در سیستم عاملهای مختلف جریان اصلی موجود است! و میتوانید آن را گوش دهید

می توانید موسیقی منتشر شده را به محتوای قلب دوست داشتنی (لیست اهنگ های محبوب خود) از طریق YouTube که جدیدا اضافه شده است گوش جان دهید ، یا می توانید برای یافتن لیستی از خدماتی که این عنوان را ارائه میدهند به این لینک رجوع کنید. شما حتی می توانید موسیقی متن فیلم را برای گوش دادن در اتومبیل خریداری کرده و بارگیری کنید ، که تصور می کنم هیجان انگیزترین بخش رانندگیتان تا کنون باشد.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *