رقابت رانندگان مسابفات F1 در بازی F1 2019 انجام میشود

رقابت رانندگان مسابفات F1 در بازی F1 2019 انجام میشود

در پی شیوع ویروس کرونا ( Covid-19 ) بسیاری از رقابت‌های ورزشی به تعویق افتاده‌اند. این درحالی است که هنوز در چند کشور انگشت شما ماننده استرالیا هنوز هم رقابت‌های ورزشی برگزار میشود. طبق جدیدترین اخبار بازی رانندگان مسابقات F1 اعلام کردند که به صورت مجازی به ادامه مسابقات خواهند پرداخت (البته در نظر بگیرید که نتایج این مسابقات ثبت نمیشوند ) و رقابت رانندگان مسابفات F1 در بازی F1 2019 انجام خواهد شد.

بر اساس نتایج استیم این بازی یعنی F1 2019 از نمره ۱۰ نمره ۹ را گرفته است. این یعنی این بازی بسیار برای کاربران راضی کننده بوده است. البته باید منتظر ماند و دید که این بازی نظر رانندگان واقعی F1 را هم جلب میکند؟ باید گفت که کرونا باعث شد که بسیاری از کاربران و همچنین ورزشکازان حرفه‌ای با ورزش‌های الکترونیک بیشتر آشنا شوند. ولی این در مقابل ضررهایی که ویروس Covid-19 به صنعت بازی‌های کامپیوتری زده است مثل قطره‌ای در یک اقیانوس بزرگ است.

البته باید گفت که بسیاری از رانندگان مسابقات F1 با رقابت رانندگان مسابفات F1 در بازی F1 2019 موافق نبودند و در F1 Esports Virtual Grand Prix شرکت نکردند. ولی جای این رانندگان را بازیکنان حرفه‌ای این بازی و همچنین رانندگان قدیمی F1 تعدادی زیادی دیگر که در این ورزش پیش زمینه‌هایی دارند پر کرده‌اند و میتوانید شاهد یک رقابت کاملا جذاب باشیم. به جز مسابقات F1 لیگ اسپانیا نیز چند بازی خود را به صورت مجازی و به صورت دوستانه در بازی FIFA انجام داده است ( البته امتیاز‌های این رقابت‌ها ثبت نشده‌اند).

بیشتر بخوانید : 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *