F1 2019 را تا چهارشنبه ۲۸ اسفند رایگان تجربه کنید

F1 2019 را تا چهارشنبه ۲۸ اسفند رایگان تجربه کنید

F1 2019 یک مسابقه اتومبیلرانی بسیار خوب است: “سخاوتمندانه ، پایدار و هیجان انگیز مانند همیشه” ، این بازی در استیم از نمره ۱۰ نمره ۹ را دریافت کرده است. این بازی بدون شک شما را به محیط بدون نقص و هیجان انگیز دنیای مسابقات F1 میبرد و میتواند یک تجربه بی نقص به شما خواهد داد اما نکته این است که F1 2019 را تا چهارشنبه ۲۸ اسفند (۱۸ مارس ۲۰۲۰ ) رایگان است.

یکی از ویژگی های بزرگ جدید F1 2019 ، افزودن فرمول ۲ است ، که Paul Jeal ، مدیر در این رابطه گفت:

به طور مداوم یکی از درخواست شده ترین ویژگی های جامعه ما بوده است”. F2 نوعی لیگ فیدر برای F1 است ، با این تفاوت که تمام اتومبیل های F2 یکسان هستند ، جایی که در F1 شما تولید کنندگان و مدل های مختلف مختلفی را در رقابت دارید.

این مسئله بعد جدیدی از چالش را در این مسیر می افزاید ، زیرا رانندگان نمی توانند بر مزایای مکانیکی نسبت به حریفان خود حساب کنند. ما شدیدا پیشنهاد میکنیم که حتی یک ساعت هم شده این بازی را تجربه کنید به هر حال این بازی یعنی F1 2019 را تا چهارشنبه ۲۸ اسفند رایگان است و تجربه کردن آن خالی از لطف نیست.

اگر دوست دارید ، می توانید آن را با تخفیف بسیار مناسبی نیز انتخاب کنید: تا ۱۹ مارس (۲۹ اسفند) ، Anniversary Edition و Legends Edition هر دو با ۷۰ درصد تخفیف در دسترس هستند و آنها را به ۱۸ دلار و ۲۱ دلار کاهش می دهید. به ترتیب ۱۶/۵۰ / ۱۸ یورو. تمام DLC های اختصاصی نیز در همان مدت با قیمت نیمه تمام در بازار است.

این بازی یعنی F1 2019 را تا چهارشنبه ۲۸ اسفند رایگان است

لینک صفحه این بازی در استیم : F1 2019

بیشتر بخوانید : 

 

 

 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *