انتظاراتی که از resident evil 3 remake داریم و آن‌ها نیاز داریم

انتظاراتی که از resident evil 3 remake داریم و آن‌ها نیاز داریم

مجموعه Resident Evil مجموعه‌ای پر سود برای سازنده این سری بازی‌ها یعنی Capcom و همچنین خاطره انگیز برای گیمیرها این مجموعه از زمانی که اولین نسل کنسول پلی استیشن شروع به کار کرد و ساخته شد یعنی در Playstation 1 ما شاهده نسخه‌های این بازی بودیم سال ۱۹۹۶ بود که اولین بازی این سری وارد بازار شد. و باید گفت که دنیای گیمینگ را با داستانی جذاب که تا به آن موقع کمتر دیده شده بود تکان داد. و از آن سال‌ها تا به امروز این سری بازی‌ها هنوز طرفداران خاص خودشون رو دارند. اما تنها ۱ روز مانده ( ۱۵ فرودین ۹۹) تا انتشار resident evil 3 remake باید انتظاراتی که از resident evil 3 remake داریم را بشناسیم.

باید گفت انتظاراتی که از این بازی داریم ساده است. طراحی مدرن بازی از لحاظ گرافیکی که در دمو بازی به خوبی به نمایش گذاشته شده بود. همچنین داستان بازی که مهمترین بخش آن است که به گفته کپکام هیچ تغییری در داستان خطی بازی اعمال نشده. اما انتظاراتی که از resident evil 3 remake داریم در اینجا تمام نمیشود. باز سازی شهر راکون سیتی یکی دیگر از چیزهایی است که بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت و کپکام در این بازی گفته است :

شما این بار در شهر راکون سیتی می‌توانید اکتشاف‌های بسیاری را انجام دهید. ما این شهر را از ابتدا ساخته‌ایم. در نسخه‌ی جدید راکون سیتی برخی اشارات به نسخه‌ی اصلی وجود دارد، اما به طور کلی شهر از نو طراحی شده است. شما می‌توانید به برخی فروشگاه‌های خاص وارد شوید و مواردی را مشاهده کنید که قبلاً نمی توانستید آن‌ها را ببینید. اشتباه نکنید، این بازی یک عنوان جهان باز نیست، اما شما می‌توانید چیزهای زیادی را کشف نمایید.

در ادامه کپکام در مورد انتظاراتی که از resident evil 3 remake داریم اینگونه پاسخ داده است :

خوشبختانه طرفداران نسخه‌ی اصلی Resident Evil 3 از طراحی مجدد ویژگی‌های شهر راکون سیتی بسیار تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. در نسخه‌ی بازسازی، توجه زیادی به جزئیات شهر شده است. شما پوسترهایی را در شهر خواهید دید که همه‌ی آن‌ها ادای دینی به دهه‌ی ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ میلادی است.

من فکر می‌کنم این موارد برای افرادی که نسخه‌ی اصلی را در آن زمان تجربه کردند و در آن دوره بزرگ شده‌اند، بسیار سرگرم‌کننده است. البته مطمئناً برای افراد تازه وارد نیز جالب خواهد بود.

همچنین کپکام درمورد شخصیت اصلی بازی اینگونه توضیح داده :

زمانی که به نسخه اصلی بازی رزیدنت ایول ۳ نگاه می‌کنید، به این نتیجه می‌رسید که ما باید تمام تلاشمان را انجام می‌دادیم تا این کاراکتر در آن دوران برجسته و عالی باشد. در نسخه بازسازی شده اما همه چیز در یک سطح واقع‌گرایانه‌ است. سعی کرده‌ایم جو و اتمسفر بازی باورپذیر باشد. ما به دنبال این هستیم که کاراکتری داشته باشیم که در حالیکه با این حال‌وهوا تناسب دارد، اما همچنان هم شخصیت و روحیه واقعی خود را حفظ کند. همین نکات هم باعث شد تا به جیل وَلِنتاین جدید برسیم.

با این تفاصیر باید گفت که به انتظاراتی که از resident evil 3 remake داریم رسیده‌ایم. اما همه چیز بستگی به طرفداران و نظر آنان دارد به نظر شما این بازی میتواند راضی کننده باشد؟ یا خیر ؟

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *