هر آنچه در مورد خبر های Call of duty 2020 میدانیم

هر آنچه در مورد خبر های Call of duty 2020 میدانیم

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی COD 2020 در مورد چه موضوعی میتواند باشد.  هر آنچه در مورد خبر های Call of duty 2020 میدانیم را میخواهیم مرور کنیم.

بنا به گزارش های منتشر شده در مورد Call of duty میدانیم که قرار است بازی Call of duty امسال با عنوان Black ops Cold War منتشر شود. این تنها چیزی است که ما میدانیم.

خبر های Call of duty 2020

کمپاین اکتیویژن به طور معمول بازی جدید Call of duty را تقریبا هر سال در ماه مه  اعلام میکند و در ماه آینده فیلم ها و یا گیم پلی هایی در E3 منتشر میکند.متاسفانه، سال ۲۰۲۰ همانند سال های دیگر نیست و نبوده، و هوادارن هنوز اطلاعات کاملی را در مورد بازی جدید این کمپانی ندارند و در تاریکی هستند. به نظر میرسد که برخی اطلاعات منتشر شده در چند هفته گذشته به ادامه بازی Call of Duty Black ops اشاره دارد . آنچه که ما میدانیم  همین شایعاتی است که تا کنون  در مورد Call of duty 2020 منتشر شده است .

این بازی Likely A Black Ops است

Black Ops یکی از بزرگترین سری های Call of Duty میباشد که تا کنون به رشد خود ادامه داده است و به دلیل بخش های چند نفره فوق العاده به نظر میرسد و با بخش های داستانی جالب توانسته است طرفدار های زیادی را به خود جذب کند.

در گزارش های چند هفته پیش ظاهرا سخنگوی Okami13 توییت کرد که Call of Duty: Black Ops – Cold War بازی امسال خواهد بود. هانطور که از نام این محصول پیداست این بازی بازی به دوران دهه ۶۰ میلادی و بازی اصلی Black ops 1 باز میگردد.

طبق گزارشات از سوی Treyarch (خبر های Call of duty 2020)

Treyarch به دلیل ساخت سری Black ops شناخته شده میباشد که تا کنون شامل ۵ عنوان را از این سری منتشر کرده است . طبق گفته های یک بازیکن حرفه ای که با یکی از کارکنان Treyarch کرده بود قرار است که این استودیو ساخت Call of duty  امسال را بر عهده بگیرد . این بعنی قرار است بازی امسال از سری Black ops باشد.

این عنوان امسال منتشر میشود

با وجود همه گیری ویروس کرونا و دور کاری ساخت بیشتری از بازیها به تاخیر افتاد اما باید گفت که این ویروس هیچ تاثیری در ساخت Call of duty 2020 نداشته است . سه گانه مدیر عامل های اکتیویژن و بلیزارد و COD  طی یک تماس گفته اند که این بازی هنوز در دست ساخت قرار دارد.

در طول این تماس هیچ صحبتی در مورد سیستم عامل های مقصد این بازی ارائه نشده است، اما باید گفت که این بازی برای کنسول های نسل جدید و قدیم و همچنین رایانه های شخصی منتشر میشود. اما هنوز این سخن ها از هیچ قالب رسمی تایید نشده است.

با تمامی این گفته ها باید منتظر بمانیم تا اکتیویژن خبر های بیشتر و یا نشانه هایی از بازی جدید را برای هواداران مکنتشر کند.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *