شکست فروشگاه Epic Games از گوگل پلی. اپیک گیمز اعتراف کرد

شکست فروشگاه Epic Games از گوگل پلی. اپیک گیمز اعتراف کرد

طبق جدیدترین اخبار بازی شکست فروشگاه Epic Games از گوگل پلی بر اثر فشار های گوگل بوده است. ۱۸ ماه پس از انتشار بازی به عنوان نرم افزار شخص ثالث قابل بارگیری در خارج از بازار رسمی برنامه تلفن همراه Google اپیک گیمز این کار را انجام داده است زیرا گوگل با هشدار دادن به کاربران در مورد مشکلات امنیتی احتمالی که ممکن نیست وجود داشته باشد و مشخص کردن هرگونه نرم افزاری که از طریق فروشگاه بازی به عنوان بدافزار صادر نشده باشد ، این نرم افزار را برای شخص ثالث به خطر می اندازد.

شکست فروشگاه Epic Games از گوگل پلی و اعتراف این فروشگاه

در بیانیه Epic آمده است: “پس از ۱۸ ماه کار Fortnite در Android در خارج از فروشگاه Google Play ، به تحقق اساسی رسیدیم.” “Google نرم افزارهای قابل بارگیری را در خارج از Google Play با استفاده از اقدامات فنی و تجاری مانند پاپ آپ های امنیتی ترسناک ، تکراری برای نرم افزارهای بارگیری و به روز شده ، توافق های محدود تولیدکننده و شرکتهای مخابراتی و معاملات ، روابط عمومی Google که منابع نرم افزاری شخص ثالث را توصیف می کند ، ضرر می کند.

بدافزارها ، و تلاشهای جدید مانند Google Play Protect برای حذف کامل نرم افزارهای بلوک به دست آمده در خارج از فروشگاه Google Play به همین دلایل ، Epic می گوید اکنون قصد دارد بازی را از طریق یک کانال رسمی اندرویدی منتشر کند 

حال از این پس شما فقط میتوانید این بازی را از طریق گوگل پلی دانلود کنید.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *