تاخیر خوردن تاریخ انتشار بازی Empire of Sin به پاییز ۲۰۲۰

تاخیر خوردن تاریخ انتشار بازی Empire of Sin به پاییز ۲۰۲۰

طبق اخرین اخبار بازی، کمپانی Romero Games تاریخ انتشار بازی Empire of Sin که قرار بود در بهار ۲۰۲۰ انتشار داده شود، به تاریخ فصل پاییز ۲۰۲۰ انتقال داده شد .

بازی Empire of Sin در برای اولین بار در رویداد E3 2019  معرفی شد و وظیفه انتشار این بازی کمپانی بزرگ Romero Games بر عهده دارد .

معرفی بازی Empire of Sin

این گیم در سبک استراتژی و در شهر شیکاگو در تاریخ ۱۹۲۰ میلادی اتفاق افتاده است . در این بازی شما وظیفه ی ساختن یک امپراطوری و توسعه ی آن به کمک دوستان دارید . در این گیم میتوانید  محیط را شخصی سازی و یا دیالوگ های بازی را خود انتخاب کنید که از قابلیت هایی است که بازی را جذاب میکند.

قابلیت های دیگر این بازی این است که میتوانید به درون خیابان ها رفته و با وقایع و تاریخ آن زمان بیشتر آشنا شوید همچنین میتوانید به گروه خود عضو جدید اضافه کرده که هر کدام از این اشخاص از شخصیت به خصوصی بهره میبرند.در بازی باید از قلمرو خود در برابر حمله ی دشمنان محافظت کنید و با آنان بجنگید تا پیروز شوید .از دیگر امکانات جالب بازی ایت است که میتوانید با گروه های دیگر هم پیمان شده و به پلیس رشوه داده و در بازار سیاه مشغول کاسبی شوید.بازی Empire of Sin قرار است در پاییز ۲۰۲۰ برای نینتندو سوییچ و PS4  و Xbox one و PC منتشر شود.

و همچنین برندا رومرو طراح بازی اینچنین سخن میگوید :

چالشی که برای ساخت بازی که تابه‌حال شخصی شبیه‌به آن را نساخته، همانند بازی است که نمونه‌ای برای آن در بازار وجود ندارد. اینکه همه چیز را سر جای خود قرار دهید، زمان‌بر است و به ما فرصت‌های خاصی می‌دهد تا کارهای مختلفی را انجام دهیم. من خرسندم که زمان بیشتری برای پولیش کردن بازی در اختیارمان قرار داده شده است.

در پایان انتظار میرود که این چنین از این بازی سخن میگویند واقعیت دارد یا خیر

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *