شایعه شده است که بازی Elden Ring دارای حیات وحش پویا میباشد

شایعه شده است که بازی Elden Ring دارای حیات وحش پویا میباشد

طبق اخرین اخبار بازی، از اینسایدرهای بازی‌های ویدیویی به تازگی شایعه شده است بازی Elden Ring دارای حیات وحش پویا است .

در اخرین اخبار بازی و معرفی Elden Ring در رویداد E3 2019  دیگر تا به امروز خبر جدیدی از این بازی انتشار داده نشده است .و فقط میدانیم که این بازی نسخه ی کامل شده ی Dark Souls میباشد و هچنین در این مدت شایعاتی در مورد این بازی انتشار شده است ولی سازنده ی این بازی یعنی فرام سافتور خبر معتبری را در مورد این بازی نداده است.

یکی از اینسایدر های بازی ویدیویی با نام Omnipotent خبر از Elden Ring دارای حیات وحش پویا است میدهد که بدین صورت میباشد :

تمامی دشمنان شما، چه دشمنان بزرگ و چه دشمنان کوچک، مدام در حالت عوض کردن موقعیت مبارزه‌ای خود هستند. مواردی در بازی قرار دارند که باعث شده تصور کنید با یک جهان زنده طرف هستید که در حال نفس کشیدن است و صرفا یک زمین مبارزه‌ای ساده دراختیار شما قرار داده نشده است؛ مواردی‌ که اگر به‌ تنهایی به آن‌ها نگاه کنید، المان‌های کوچکی هستند. بازیکن در طول تجربه خود تمامی المان‌های بازی را در اختیار می‌گیرد و با قرار دادن آن‌ها درکنار یکدیگر، متوجه DNA همیشگی بازی‌های قبلی می‌شوید، اما در جهان و محصولی جدید و متفاوت قرار داده شده‌اند.

Omnipotent در پیوست با سخن های خود به سیستم روز و شب Elden Ring اشاره نموده است که همه ی این سخن ها در حالی است که چند مدت پیش خبر از انتشار بازی های دیگری داده است .

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *