سلاح EBR-14 و دردسرهای جدید آن در Warzone

سلاح EBR-14 و دردسرهای جدید آن در Warzone

بازی Call of duty: Warzone عنوانی که چندین ماه است که منتشر شده است و باید گفت که با بازخوردهای بسیار مثبتی در طی چند ماه انتشار خود رو به رو شده است. اما باید گفت شاید این بازی دارد به سمتی میرود که کاربران بیشتر از این که از آن راضی شوند ناراضی هستند. باید گفت که سلاح EBR-14 و دردسرهای جدید آن برای این عنوان نارصایتی‌های زیادی به وجود آورده است.

اما دلیل این نارصایتی چیست؟ به گرازش بسیاری از کاربران در سایت ردییت این سلاح در بازی برای کسانی که بتل پس دارند به دلیل این که این کاربران توانایی استفاده از بلو پرینت را دارند قدرتمندتر عمل میکند و به گفته این کاربران شلیک به سر ( Head shot ) در این اسلحه برای کسانی که بتل پس دارند به نوعی قدرتمندتر از کاربران عادی عمل میکند. و به گفته این کاربران این بازی به سمت بازی میرود که به گفته کاربران Pay to Win است. اما آیا این ادعا‌ها واقعیت است؟ طبق بررسی‌های تیم تک مگا تا حدودی بله باید گفت که کسانی که با بلو پرینت اچیومنت‌های این اسلحه را باز کرده‌اند مقداری در نشانه گیری با این اسلحه یعنی EBR-14 راحت‌تر هستند. همچنین قدرت شلیک به سر با این اسلحه با اچیومنت‌هایی که با بلو پرینت باز شده‌اند بسیار بیشتر است.

سلاح EBR-14 و دردسرهای جدید آن در Warzone بسیار جدی است. و اگر این کمپانی اقدامی نکند این موضوع میتواند برای این بازی دردسر ساز شود.

بیشتر بخوانید :

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *