کنسل شدن E3 2020 و همچنین برگذاری آنلاین این مراسم

کنسل شدن E3 2020 و همچنین برگذاری آنلاین این مراسم

طبق اخرین اخبار بازی، کنسل شدن E3 2020 باعث ناراحتی بسیاری از هوادار های این مراسم شد ولی این خبر هم جدیدا منتشر شده است میخواهند این مراسم را به صورت آنلاین برگذار کنند و همچنین از جبران کردن در مراسم E3 2021 سخن گفته اند .

همچنین در بیانه ای که از طرف سایت رسمی این مراسم در مورد کنسل شدن E3 2020 این گونه نقل میشود :

پس از مشاور دقیق با شرکت های هم‌پیمان ما (عضو) در مورد سلامتی و امنیت طرفداران ما، کارمندان ما، غرفه‌داران، و همکاران ما تصمیم به کنسل کردن این مراسم شده ایم اما در تاریخ ۹ تا ۱۱ ژوئن در لس اجلس برنامه ریزی هایی برای مراسم آنلاین کرده ایم .

به دنبال نگرانی هایی که در مورد ویروس کرونا در سر تا سر جهان وجود دارد احساس کرده ایم که این تصمیم بسیار صحیح بوده است ولی ما بسیار نا امید هستیم که نتوانسته ایم مراسم E3 2020 را برگذار کنیم اما میدانیم بر اساس اطلاعاتی که امروز داریم تصمیم درست و بجایی است و تیم ما اطلاعات کامل در مورد چگونگی بازپرداخت به طور مستقیم به غرفه داران و شرکت کنندگان میرساند .

در ادامه ی گفته ها :

ما همچنین در حال جستجو برای ایجاد یک مراسم آنلاین بزرگ با عنوا E3 2020  هستیم که در ماه ژوئن اخبار مربوط به این مراسم را در وبسایت E3expot میگذاریم.

همچنین انتظار میرود که با کنسل شدن E3 2020 مراسم آنلاین این بازی به خوبی و بدون مشکل برای طرفداران پخش شود و در سال دیگر در مراسم E3 2021 بتوانند این کنسلی را جبران کنند.

بیشتر بخوانید :

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *