قابلیت‌های جدید کنترلر دوال سنس پلی‌استیشن ۵

قابلیت‌های جدید کنترلر دوال سنس پلی‌استیشن ۵

گفته میشود که پیت سموئلز از استودیوی Supermassive Games در وبسایت GamesReactor مصاحبه ای داشته است. پیت سموئلز اعلام کرد کرد مشغول گفت‌وگو در مورد قابلیت‌های کنترلر دوال سنس پلی‌استیشن ۵ هستند .

چکیده ای از این سخنان در مورد قابلیت‌های کنترلر دوال سنس پلی‌استیشن ۵ :

درباره‌ی ویژگی‌های لمسی کنترلر؛ من فکر می‌کنم هرچه بتوانیم احساسات و تجربیاتی را که انتظار دارید شخصیت‌های بازی تجربه کنند مستقیما به بازیکن‌ها منتقل کنیم، نزدیکی و هم‌ذات‌‌پنداری بیشتری میان کارکتر اصلی و بازیکن پدید می‌آید. ما در گذشته، زمانی‌که بازی‌مان را (Until Dawn) برای هدست‌های واقعیت مجازی می‌ساختیم، دستورها صوتی را داخل آن قرار دادیم؛ به‌خاطر اینکه زاویه‌ی دید بازی اول‌شخص بود و اینکه انتخاب‌هایتان را با صدایتان انجام دهید، کاملا با عقل جور در می‌آمد. اما زمانی‌که زاویه‌ی دید شما سوم‌شخص باشد، چنین چیزی احتمالا کمتر معقول و منطقی است. اما ما همچنان درحال بحث و گفت‌وگو هستیم؛ درباره‌ی برخی کارهایی که ممکن است بخواهیم انجامشان دهیم. درباره‌ی چیزهایی که پس از دیدن معرفی کنترلر دوال‌سنس ممکن است تصمیم بگیریم در بازی‌مان آن‌ها را پیاده کنیم.

حدودا یک سال پیش این استودیو اعلام کرد که در حال کار برروی قسمت جدید بازی The Dark Pictures میباشد و تاریخ عرضه این بازی تابستان ۲۰۲۰ میباشد و با ماجرای ترسناک و تاریخی برای طرفداران منتشر میشود.

در ادامه باید گفت که دسته ی پلی استیشن ۵ چند روز پیش معرفی شد و این دسته دارای میکروفن های داخل دسته (که دارای فیلتر میباشد و صداهای اضافی را میگیرد و دکمه خاموش و روشن دارد) و همچنین طول عمر باطری بیشتر برای این پد معرفی شده است. در پایان باید منتظر منتشر شدن این پلتفرم باشیم و بررسی کنیم که این پد به خوبی تعریف هایی که از آن شده است میباشد یا خیر.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *