سخنان Tymon Smektala در مورد استفاده از DualSense در Dying Light 2

سخنان Tymon Smektala در مورد استفاده از DualSense در Dying Light 2

طبق آخرین اخبار بازی، Tymon Smektala طراح ارشد بازی Dying Light 2 از قابلیت DualSense بازی Dying Light 2 سخن میگوید.

جدیدا طراح بازی Dying Light 2 از استودیو Techland در مورد ویژگی DualSense کنسول PS5 سخن گفته است که به نظر میرسد که در بازی Dying Light 2 از این ویژگی استفاده می‌کند.

سخنان Tymon Smektala در مورد استفاده از قابلیت DualSense بازی Dying Light 2 :

این کنترلر فوق‌العاده به نظر می‌رسد. من کاملا عاشق آن شده‌ام. DualSense به همان اندازه که طراحی شگفت‌انگیزی دارد، آینده‌نگرانه محسوب می‌شود. دقیقا همان محصولی است که انتظار داشتیم در سال ۲۰۲۰ ببینیم. از نظر طراحی ظاهری ما نیاز داریم تا ببینیم چگونه در دستان بازی‌بازان جای می‌گیرد اما چیزی که من شاهد آن بودم انتقال مستقیم حس بازی به بازی‌بازان است. من فکر می‌کنم این شانس را دارد که یکی از بهترین‌های تاریخ باشد.

تصور می‌کنم که بازخورد لمسی و تریگر‌های تطبیقی می‌توانند در بازی‌ها تغییرات عمده‌ای ایجاد کنند و این مسیری است که جامعه‌ی بازی‌بازان و صنعت بازی‌سازی انتظار آن را دارد. البته من در مورد استقامت این کنترلر کنجکاو هستم. به نظر می‌رسد که بدنه‌ی براق و ظریفی دارد اما مشخص نیست که در برابر سقوط و ضربه چقد استحکام داشته باشد. با این اینکه می‌دانم نظرات اولیه در مورد این کنترلر متنوع بودند، اما برای من کاملاً خارق‌العاده است.

گفته میشود که Dying Light 2 به خوبی از این قابلیت کنترلر بهره میبرد همچنین باید اضافه کرد که این عنوان پس از کسنل شده تاریخ انتشار فعلی به دلیل ویروس کرونا، تاریخ جدیدی را به هوادارن خود اعلام نکرده است و طبق گفته ها این استودیو در حال کار بر روی این عنوان برای پلتفرم PS5 میباشد که در آینده ای نزدیک منتشر میشود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *