سیستم جدید رنک دوتا ۲ (اسفند ۹۸) به همراه یک treasure جدید طی یک آپدیت منتشر شد

سیستم جدید رنک دوتا ۲ (اسفند ۹۸) به همراه یک treasure جدید طی یک آپدیت منتشر شد

سیستم جدید رنک دوتا ۲ (اسفند ۹۸) که طی آپدیتی ۲۵۰ مگابایتی منتشر شد. تغییرات بسیار زیادی را بر روی سیستم رنکینگ این بازی یعنی MMR ایجاد کرد که این آپدیت شامل یک treasure جدید (جعبه) میشود. که هر دو طی آپدیت ۲۵۰ مگابایتی به بازی ارائه شدند. البته این تغییر باعث شد که بازی Dota 2 ساعتی نیز از دسترس خارج شود.

پیام وبسایت Dota 2 در رابطه با سیستم جدید رنک دوتا ۲ (اسفند ۹۸)

به روزرسانی امروز سیستم جدید رنک دوتا ۲ (اسفند ۹۸)  ، تغییر در سیستم رتبه بندی وجود دارد که جایگزین جدا کردن core / support با یک رتبه واحد که از معلولیت برای هر یک از پنج نقش رتبه استفاده می کند ، نشان دهنده قدرت نسبی شما در بازی در هر موقعیت است. این تغییر به سازگار کمک می کند تا از سطح عملکرد متفاوت بازیکن بین نقش های مختلف حساب بهتر کند. برنده شدن یا از دست دادن بازی ها باعث تغییر درجه تک شما می شود.

هنگامی که برای بهترین نقش خود صف می کنید ، سازگار مسابقه MMR کامل شما را در نظر می گیرد. با این حال ، تعیین نقش ضعیف تر شما منجر به این می شود که سازنده مسابقه شما را در یک مسابقه MMR پایین تر قرار دهد.

وقتی با یک بازی مطابقت دارید ، سطح نشانگر تنظیم شده ای را که برای مطابقت با هر بازیکن استفاده می شود ، نشان می دهد. صرف نظر از اینکه در کدام نقش صف می کنید و بازی می کنید ، نتایج مسابقه بر ارزش MMR واقعی شما تأثیر می گذارد.

سطح اولیه شما برای هر نقش بر اساس مقادیر قبلی Core / Support و تجزیه و تحلیل ۱۰۰ بازی گذشته شما محاسبه می شود. می توانید تنظیمات نقش فعلی خود را از طریق فهرست Role Queue ردیابی کنید.

به هر حال عده زیادی از بازیکنان حرفه‌ای از این آپدیت استقبال کردند. و دلیل این استقبال را اینگونه اعلام کردند که دیگر بازیکنان با مشکلات رنک آپ دو رنک مجزا که در گذشته شامل solo و Party میشد و در آپدیت قبلی شامل Core و Support مواجه نیستند. و از این پس میتوانند تمام تمرکز خود را روی یک MMR بگذارند.

treasure جدید شامل چه آپتم‌هایی میشود؟

سیستم جدید رنک دوتا 2 (اسفند 98)

انتشار یک treasure (جعبه) جدید برای بازی که شامل ست‌های جدید برای هیرو‌های Clockwerk ،Elder Titan ،Meepo ،Shadow Shaman ،Oracle ،Pangolier ،Outworld Devourer ،Beastmaster ،Phoenix و Wraith King میشود.

بیشتر بخوانید : 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *