لغو مسابقات ۲۰۲۰ ESL One در رشته‌ی Dota 2 به دلیل شیوع ویروس کرونا

لغو مسابقات ۲۰۲۰ ESL One در رشته‌ی Dota 2 به دلیل شیوع ویروس کرونا

ویروس کرونا ( Covid-19 ) ویروسی که سایه سنگینش بر صنعت بازی‌های کامپیوتری بیشتر از هر صنعت دیگری بوده است. از لغو E3 تا خروج ماکروسافت و Sony و همچنین بسیاری از غول‌های بزرگ بازی سازی جهان از بسیاری از رویدادها و دلایل آن‌ها چیزی جر محافظت از کارکنانشان نبوده است. اما لغو مسابقات Esports (ورزش‌های الکترونیک) نیز بسیار گسترده بوده است طبق جدیدترین اخبار بازی آخرین مورد آن لغو مسابقات ۲۰۲۰ ESL One در رشته‌ی Dota 2 به دلیل شیوع ویروس کرونا بوده است

پیام ولو درمورد این تصمیم

با توجه به محدودیت‌های مسافرتی پیش آمده و همچنین مشکلات مربوط به ویروس COVID 19، شرکت ESL قصد دارد مسابقات ESL One Los Angles 2020 Dota 2 Major را به زمان دیگری موکول کند. اگرچه ما نسبت به برگزاری این مسابقات برای اولین بار در شهر لس آنجلس بسیار هیجان‌زده هستیم ولی امنیت و سلامت بازیکنان، تماشاگران، مربیان و اعضای برگزاری مسابقات در اولویت اول قرار دارد. ما در حال همکاری با شرکت ولو هستیم تا بتوانیم مکان و زمانی جدید را برای این دور از مسابقات تعیین کنیم. ما به شدت به خاطر این موضوع ناراحت هستیم ولی باور داریم که این بهترین تصمیم ممکن برای تمامی کسانی است که تلاش دارند این رویداد به بهترین شکل ممکن برگزار شود. همچنین ما در حال همکاری با محل برگزاری و تیم فروشنده‌ی بلیط هستیم تا بتوانیم هزینه‌ی خرید بلیط را در اسرع وقت به شما برگردانیم.

همانطور که در پیام هم واضح بود دلیل این انصراف و لغو مسابقات ۲۰۲۰ ESL One در رشته‌ی Dota 2 به دلیل شیوع ویروس کرونا بوده است.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *