Dice از ادامه مبارزه با چیترها درBattlefield V میگوید

Dice از ادامه مبارزه با چیترها درBattlefield V میگوید

ساعاتی پیش DICE از زبان آقای RYAN MCARTHUR در وبسایت EA مطلبی را منتشر کرد که در آن توضیحاتی در مورد آینده‌ی Battlefield V بعد از فصل ۶ داده شده بود. همجنین در این مطلب درمورد ادامه مبارزه Dice با چیترها در Battlefield V نیز نوشته شده بود.

کار ما در برابر تقلب در Battlefield V ادامه خواهد یافت. اعضای تیم ضد تقلب ما هر روز در تلاش هستند تا تجربه میدان جنگ را تا حد امکان عاری از بازی ناخوشایند بسازند. بحث در مورد جزئیات فنی در مورد روش های ما ممکن است متأسفانه تقلب را بدتر کند ، اما ما می خواهیم شما بدانید که ما دائماً در حال نبرد هستیم.

به عنوان یک یادآوری ، مراحلی وجود دارد که می توانید برای حفظ عادلانه نبرد به ما کمک کنید. اگر می توانید در Xbox One یا PlayStation® ۴. بازی کنید ، می توانید تقلب های مشکوک را از طریق پوشش اصلی Origin یا از طریق کنسول های مربوطه خود گزارش دهید. این پیشرفت در انجمن ها در زمینه Battlefield. چگونه به شما نشان می دهد. همچنین ، از حساب EA خود محافظت کنید.

ادامه مبارزه Dice با چیترها در Battlefield V با ادامه همکاری شما بازی کنندگان این بازی گرده خورده است پس یادتان باشد هر وقت متقلبی رو دیدید حتما اون رو گزارش کنید

بیشتر یخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *