احتمال دارد که کمپانی DICE از بازی Battlefront 2 پشتیبانی کند

احتمال دارد که کمپانی DICE از بازی Battlefront 2 پشتیبانی کند

طبق آخرین اخبار بازی، هواداران از کمپانی EA سازنده عنوان جنگ ستگاره میخواهند که پشتیبانی از بازی Battlefront 2 همچنان ادامه دهد و حالت های جدیدی را به بازی اضافه کند.

بیشتر از ۵۰ هزرا بازیکن خواستار پشتیبانی از عنوان محبوب Star Wars با  هستند و از توسعه دهنده‌ی این عنوان میخواهند تا DLC و محتوای جدیدی را برای بخش چند نفره به بازی اضافه کند و منتشر دهد. با داد خواست جدید در وبسایت Change.org و با درخواست کمپانی DICE برای حمایت از این بازی دو ماه گذشته بروزرسانی برای این بازی منتشر شد و گویا هواداران بیشتر از یک بروزرسانی میخواهند .

پشتیبانی از بازی Battlefront 2

عنوان Star Wars: Battlefront 2 یکی از بزرگترین بازی های منتشر شده ی جنگ ستارگان میباشد که تا به حال منتشر شده است. توسعه دهنده این بازی این گونه در مورد بازی سخن میگوید: متاسفانه ما زود دست از پشتیبانی این بازی کشیده ایم در حالی که هنوز هم پتانسیل زیادی برای محتوای جدید و فوق العاده برای این عنوان وجود دارد همانند : قهرمان های جدید , پوسته ها, زمین های جدید  , مسابقات خصوصی و سرور های Private. همچنین افزودند که ما توماری را آماده کرده ایم و کسانی خواهان زنده شدن دوباره‌ی این بازی محبوب هستند میتوانند این نامه الکتریکی را امضا کنند و ما در سریع ترین وقت ممکن پک DLC جدیدی را برای این بازی منتشر میکنیم.

از طرف دیگ بعید از که کمپانی DICE این حرکت را انجام دهد، چون این استودیو درحال تمرکز برای ساخت و توسعه Battlefield 6 است . اما این امکان را دارد که این کمپانی به پشتیبانی از دو بازی محبوب Battlefront 2 و Battlefield 5 بپردازد چون این دو عنوان هنوز طرفدار های خود را دارد . از سمت دیگری باید به منتشر شدن Battlefront 3 دلخوش بود .

درپایان انتظار میرود که کمپانی DICE از این عنوان پشتیبانی کرده و دوباره این بازی را احیا کند .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *