جزئیات آپدیت هفتگی منتشر شده در بازی Warzone و Modern Warfare

جزئیات آپدیت هفتگی منتشر شده در بازی Warzone و Modern Warfare

طبق جدیدترین اخبار بازی، در آپدیت هفتگی Warzone قرار است که آیتم های جزئی به بازی اضافه شود. Infinity Ward اعلام کرد که قرار است تغییر کوچکی در حالت MultyPlayer و Warzone در پلتفرم های PC و PS4 و Xbox One ایجاد شود. (باید اضافه کرد که این یک بروزرسانی کووچک بوده و نباید انتظارات زیادی را از این بروزرسانی داشته باشیم).

این بروزرسانی شامل دو قسمت میباشد، اولی نسخه های غیر معمول تفگ M4 را از انبار های لوت در وارزون برداشته میشود.(توسعه دهنده بازی هیچ توضیحی در مورد حذف این سلاح نداده است).

جزئیات آپدیت هفتگی Warzone

 

یک بروزرسانی سریع در لیست پخش اکنون برای تنظیم موارد زیر به صورت زنده در همه‌ی سیستم عامل ها منتشر شده است که بدین صورت است :

حذف نسخه های آتش سوزی غیر معمول و نادر در تنفگ M4 در بخش Warzone

اجازه دادن به وارد شدن به پارتی ها (Loby) در ModernWarfare

در تغییر دوم، اضافه شدن لیست پخش جدید All یا Nothing جدید در Modern Warfare میباشد که قبلا این گونه نبود. این تغییرات اکنون در XBOX One و PS4 و PC موجود است و حتما همانند سایر بروزرسانی ها باید آنرا انجام داد.

باید گفت که این دومین بروزرسانی لیست پخش برای Warzone و همچنین Modern Warfare در طی ۲۴ ساعت گذشته میباشد که منتشر شده است. در این بروزرسانی مجموعه‌ای از لیست پخش های جدید برای دو بازی Modern WArfare و Warzone با عنوان های All or Nothing و Realism Mosh Pit و Stir-Crazy و Boots on The Ground War منتشر و آنهارا معرفی کرد.

باز با این حال انتظار داریم که Infinity Ward در انتشار حجم آپدیت های زنجیره‌ای خود به دنبال راه چاره و پایین آوردن حجم آن باشد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *