توضیحاتی در مورد جزئیات فصل سوم چپتر دوم Fortnite

توضیحاتی در مورد جزئیات فصل سوم چپتر دوم Fortnite

طبق جدیدترین اخبار بازی، جزئیات فصل سوم چپتر دوم Fortnite توسط اپیک گیم منتشر شده است. چه چیز هایی در فصل سوم اضافه میشود و آیا میتواند دیر کرد منتشر شدن این فصل را جبران کند یا نه؟ با هم نگاهی بر جواب این سوالات داشته باشیم.

از آنجایی که اپیک گیم اعلام کرد که میخواهد فصل سوم چپتر دوم Fortnite را منتشر کند بسیاری از هوادارن خوشحال شدند اما نمیدانستند که قرار است چه بخش هایی به بازی اضافه شود. باید گفت که این فصل با خاموش شدن سرور این بازی در چند مدت می آید و بعد از راه اندازی فصل سوم قابل اجرا میباشد.

باید گفت که اپیک گیم قصد داشت که فصل سوم را زودتر آغاز کند اما با توجه به اعتراضات مداوم در آمریکا، این بروزرسانی به تاریخ دیگری موکول شد.با توجه به تریلر منتشر شده برای فصل سوم این بازی تایید میشود که یک جزیره‌ای جدید به این بازی اضافه میشود. یک جزیره جذاب اما کاملا متفاوت نسبت به قبل.

توضیحاتی در مورد جزئیات فصل سوم چپتر دوم Fortnite

Epic Games تایید کرده است که این جزیره جدید در راه سیلاب قرار گرفته و پر از آب میباشد. مکان های جدیدی برای دیدن به بازی شده اند همچنین شما میتوانید در آب ها سوار بر کوسه ها شده و به جاهای دیگر منتقل شوید. یکی دیگر از بخش های جالب این فصل، اضافه شدن Aquaman به این بازی است.

Epic Games ادامه داد که : ” مناطق جدیدی برای کشف کردن وجود دارد پس برای زندگی کرد (زنده ماندن یا مبارزه) در آب ها سازگار شوید.

سیستم گیم پلی جدید :  Marauders

در این فصل سیستم گیم‌پلی جدیدی به در قالب Marauders  معرفی میشود. در واقع هنگامی که به سوری جزیره سقوط میکنید و بقا شمارا به چالش میکشد و باید از مارویورهای جدید دفاع کنید.

جزئیات فصل سوم چپتر دوم Fortnite عنوان Battle Pass جدید

طبق معمول باید گفت که هر فصل جدید به معنای Battle Pass جدید میباشد. و شما با خریدن این بتل پس میتوانید آیتم و پوسته های جدیدی را برای کاراکتر بازی خود اضافه کنید. در این Battle Pass ویژگی جدیدی با نام Build-A-Brella  منتشر میشود که به بازیکن این اجازه را میدهد که چتر منحصر به فرد خود را طراحی کند.

تریلر فصل سوم چپتر دوم Fortnite

دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰

بیتشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *